Dzieje się Konkursy

Wygraj książkę Fletcher Melody pt. Świadome otrzymywanie!

Świadome otrzymywanie

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Illuminatio ufundowała dwa egzemplarze książki Fletcher Melody pt. Świadome otrzymywanie. Już dziś zgłoś się do konkursu i wygraj jeden z nich.

Świadome otrzymywanie to lekki, zabawny i niezwykle praktyczny poradnik. Książka idealna dla wszystkich osób, które na początku zaintrygował Sekret, ale ostatecznie nie spełnił ich oczekiwań co do tego, jak manifestować pragnienia w rzeczywistym świecie. Dzięki prostym i logicznym radom Melody dowiesz się, co tak naprawdę cię powstrzymuje przed ruszeniem z miejsca oraz otrzymasz olbrzymi impuls motywacyjny do działania. Ta książka krok po kroku poprowadzi cię do odkrycia tego, czego tak naprawdę pragniesz, do zrozumienia dlaczego tego jeszcze nie masz i do podjęcia czynności, które pomogą ci to zdobyć. Dzięki tej wiedzy zrozumiesz uniwersalne mechanizmy rządzące Wszechświatem, których poznanie sprawi, że zaczniesz świadomie otrzymywać to, na czym najbardziej ci zależy.

Wygraj książkę Fletcher Melody pt. Świadome otrzymywanie!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy książki Fletcher Melody pt. Świadome otrzymywanie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.
1. Do czego brakuje Ci motywacji?
2. Jaką książkę Wydawnictwa Illuminatio chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Świadome otrzymywanie. Odpowiedź znajdziesz na stronie internetowej.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 23 lutego br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Świadome otrzymywanie”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 23.02.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy książki Fletcher Melody pt. Świadome otrzymywanie jest Wydawnictwo Illuminatio.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Wydawnictwo Illuminatio w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (4)

mademoiselle_eve

3 lata temu

Poradnik wygląda ciekawie, chyba zgłoszę się do konkursu.

mysia ptysia

3 lata temu

Interesujący poradnik – chętnie odnajdę w sobie uśpioną motywację i schudnę na wiosnę:)

pati25

3 lata temu

Świetny poradnik do wygrania.Powodzenia 🙂

Aneczka2015

3 lata temu

Kolejna ciekawa książka do zdobycia 🙂

Zostaw komentarz