Dzieje się Konkursy

Wygraj książkę Anny Badkhen pt. Cztery pory roku w afgańskiej wiosce!

cztery pory roku w afgańskiej wiosce

Specjalnie dla czytelniczek portalu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Kobiece ufundowało dwa egzemplarze książki Anny Badkhen pt. Cztery pory roku w afgańskiej wiosce. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Anna Badkhen po raz pierwszy wyjechała do Afganistanu w 2011 roku, jako korespondentka wojenna. Od tamtej pory wraca do tego kraju co jakiś czas, przyciągana krajobrazem, który geografia uczyniła nieustającym polem bitewnym, a także mieszkającymi tu ludźmi, dla których ogromną wartością staje się zachowywanie szacunku dla tradycji. Przywołując symbol czterech pór roku, w trakcie których kobiety i dzieci zamieszkujące wioskę Oka tkają, jak co roku, kolejny dywan, autorka ukazuje blaski i cienie codziennej egzystencji w afgańskiej wiosce.

W czasach, kiedy pisarze zbyt często oglądają Afganistan zza płotu strzeżonego przez amerykańskich żołnierzy, Anna Badkhen robi zupełnie inaczej: postanawia samotnie spędzić cztery pory roku na zupełnym odludziu. Taka perspektywa – zintensyfikowana miłością autorki do kraju i jej gospodarzy – pozwoliła odmalować osobliwe piękno surowej codzienności.

Wygraj książkę Anny Badkhen pt. Cztery pory roku w afgańskiej wiosce!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy książki Anny Badkhen pt. Cztery pory roku w afgańskiej wiosce, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytania.

  • Z czym kojarzy Ci się Afganistan?

  • Kto przetłumaczył książkę Anny Badkhen pt. Cztery pory roku w afgańskiej wiosce dla Wydawnictwa Kobiecego? Odpowiedź znajdziesz na stronie internetowej.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 2 lutego br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Cztery pory roku w afgańskiej wiosce”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 02.02.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy książki Anny Badkhen pt. Cztery pory roku w afgańskiej wiosce  jest Wydawnictwo Kobiece.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (5)

sanitariuszka

4 lata temu

Chętnie dowiem się więcej nt. Afganistanu, muszę tylko zastanowić się nad odpowiedzią:)

tysia

4 lata temu

Afganistan ma wiele barw – wczoraj oglądałam reportaż o tym targanym wojną kraju. Aż zrobiło mi się przykro, że ludzie muszą żyć w takich warunkach.

Emilly27k

4 lata temu

Zawsze można spróbować wziąć udział w konkursie. Odpuszczałam sobie, gdyż chciałabym,aby inne wygrały. Miło jest jak widzę, gdy radość z wygranej książkowej czy innej nagrody. Aneczko oczywiście,że pytania w konkursie są bardzo interesujące.

spirulina

4 lata temu

Uwielbiam reportaże, nie byłabym więc sobą, gdybym nie wysłała zgłoszenia:)

Aneczka2015

4 lata temu

Kolejny ciekaw-książkowy konkurs 🙂

Zostaw komentarz