Dzieje się Konkursy

Wygraj kryminał Małgorzaty i Michała Kuźmińskich pt. Kamień!

kamień kuźmińscy

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Dolnośląskie ufundowało dwa egzemplarze powieści kryminalnej Małgorzaty i Michała Kuźmińskich pt. Kamień. Już dziś zdobądź jeden z nich.

Trzeci etnokryminał Małgorzaty i Michała Kuźmińskich.

W romskiej osadzie na Sądecczyźnie znaleziono martwego chłopczyka o jasnej karnacji i włosach koloru pszenicy. Wkrótce policja odkrywa, że mieszka tam blondwłosa dziewczynka… Między Romami a ich sąsiadami od lat zbiera się na burzę. Teraz napięcie sięga zenitu.

Anka Serafin na prośbę policji próbuje nawiązać kontakt z Romami. Mierzy się z murem milczenia i własnymi wyobrażeniami o roli antropologa. Tymczasem dziennikarz śledczy Sebastian Strzygoń jednym kamieniem porusza medialną lawinę. Narasta lęk, niezrozumienie i wrogość.

Jakie jeszcze tajemnice kryje społeczność tej z pozoru sielskiej krainy? Co jest faktem, a co uprzedzeniem? I czy kogoś obchodzi jeszcze prawda, gdy rozkręca się spirala nienawiści?

Wygraj kryminał Małgorzaty i Michała Kuźmińskich pt. Kamień!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy etnokryminału Małgorzaty i Michała Kuźmińskich pt. Kamień, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

  1. Małgorzata i Michał Kuźmińscy to nietypowy przykład pisarskiego małżeństwa. Gdybyś miała napisać książkę w duecie z inną osobą, kto by to był i dlaczego?

  2. Małgorzata i Michał Kuźmińscy pisali już o Podhalu, Górnym Śląsku i Sądecczyźnie. Gdzie mógłby rozgrywać ich kolejny etnokryminał?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 03.08.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Kamień”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 03.08.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy powieści Małgorzaty i Michała Kuźmińskich pt. Kamień jest Wydawnictwo Dolnośląskie.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

Komentarze (2)

Emilly27k

3 lata temu

Wezmę chętnie udział w konkursie. Oj już półtora roku nic nie wygrałam tutaj.

pati25

3 lata temu

Ciekawy konkurs i ciekawe pytania.Powodzenia życzę 🙂

Zostaw komentarz