Dzieje się Konkursy

Wygraj debiutancką powieść obyczajową Anny Potyry pt. Facet kontra kłopoty!

facet kontra kłopoty

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Skrzat ufundowało trzy egzemplarze debiutanckiej powieści Anny Potyry pt. Facet kontra kłopoty. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Nie tylko katar i gorączka mogą doprowadzić mężczyznę na skraj wytrzymałości… Anna Potyra, autorka popularnych książek dla dzieci, debiutuje powieścią dla kobiet Facet kontra kłopoty. I natychmiast zdobywa serca dziennikarek i blogerek!

Jurek Kozielski wiedzie idealne życie: wspaniała żona, trzy córki, piękny dom, stabilna praca. Wszystko z pozoru jest jak trzeba. Jednak pewnego dnia pojawia się w jego głowie myśl, która wywróci do góry nogami cały ten ład i porządek: obóz survivalowy w puszczy! Męska wyprawa z przyjaciółmi, dzięki której wreszcie poczuje się facetem z krwi i kości. Od szalonej przygody dzieli go tylko jeden dzień spędzony sam na sam z dziećmi. Jurek nie przypuszcza, że prawdziwy survival zacznie się wcześniej, niż planował, do ekipy niespodziewanie dołączą teść i pewien wesoły Niemiec, a rodzinna uroczystość, na którą obiecał wrócić, stanie pod znakiem zapytania…

Książka jeszcze przed premierą zyskała znakomite recenzje: „Męska (nie)zaradność i kobieca (nie)cierpliwość, czyli debiut powieściowy Anny Potyry. Historia o współczesnym małżeństwie, w lekkim stylu i z dużą dozą humoru, w której każdy znajdzie cząstkę siebie” – tak o debiucie pisze Gabriela Czernecka, redaktor portalu Gala.pl, a Malwina Bakalarz, autorka popularnego bloga Bakusiowo.pl, przyznaje: „Ania Potyra kapitalnie splotła wszystkie małżeńskie smaczki w jedną, przezabawną opowieść”.

Wygraj debiutancką powieść obyczajową Anny Potyry pt. Facet kontra kłopoty!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Anny Potyry pt. Facet kontra kłopoty, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jaka historia wiąże się z zabawnym Niemcem? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej wyobraźni.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 07.12.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Facet kontra kłopoty”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 07.12.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Anny Potyry pt. Facet kontra kłopoty jest Wydawnictwo Skrzat.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatek przez Wydawnictwo Skrzat w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatek można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagród przez laureatki, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (6)

Mindi

5 lat temu

Przeczytałam książkę, świetnie się przy tym bawiłam, śmiejąc się nawet na głos. Niezła rozrywka, polecam i zachęcam do przeczytania 🙂

    ewalub

    5 lat temu

    Brzmi ciekawie. Rzadko się zdarza, żebym się śmiała w głos czytając książkę, więc tym bardziej chcę ją przeczytać

Mindi

6 lat temu

Czuję, że to będzie bardzo zabawna historia. Takiej książki dawno nie było i nie czytałam a preferuję komedie. Jak to w życiu trochę rodzinnych zawirowań. Pomyślę nad odpowiedzią 🙂

pati25

6 lat temu

Tak,zrobiło się książkowo.Dużo konkursów.Każda z Pań znajdzie interesującą ją pozycję książkową 🙂

linea

6 lat temu

Zrobiło się bardzo książkowo na portalu. Może każdej z nas uda się zdobyć książkę na świeta. Czego wszystkim Wam życzę 🙂

ewalub

6 lat temu

Zapowiada się niezła dawka humoru 🙂

Zostaw komentarz