facet kontra kłopoty

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Skrzat ufundowało trzy egzemplarze debiutanckiej powieści Anny Potyry pt. Facet kontra kłopoty. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Nie tylko katar i gorączka mogą doprowadzić mężczyznę na skraj wytrzymałości… Anna Potyra, autorka popularnych książek dla dzieci, debiutuje powieścią dla kobiet Facet kontra kłopoty. I natychmiast zdobywa serca dziennikarek i blogerek!

Jurek Kozielski wiedzie idealne życie: wspaniała żona, trzy córki, piękny dom, stabilna praca. Wszystko z pozoru jest jak trzeba. Jednak pewnego dnia pojawia się w jego głowie myśl, która wywróci do góry nogami cały ten ład i porządek: obóz survivalowy w puszczy! Męska wyprawa z przyjaciółmi, dzięki której wreszcie poczuje się facetem z krwi i kości. Od szalonej przygody dzieli go tylko jeden dzień spędzony sam na sam z dziećmi. Jurek nie przypuszcza, że prawdziwy survival zacznie się wcześniej, niż planował, do ekipy niespodziewanie dołączą teść i pewien wesoły Niemiec, a rodzinna uroczystość, na którą obiecał wrócić, stanie pod znakiem zapytania…

Książka jeszcze przed premierą zyskała znakomite recenzje: „Męska (nie)zaradność i kobieca (nie)cierpliwość, czyli debiut powieściowy Anny Potyry. Historia o współczesnym małżeństwie, w lekkim stylu i z dużą dozą humoru, w której każdy znajdzie cząstkę siebie” – tak o debiucie pisze Gabriela Czernecka, redaktor portalu Gala.pl, a Malwina Bakalarz, autorka popularnego bloga Bakusiowo.pl, przyznaje: „Ania Potyra kapitalnie splotła wszystkie małżeńskie smaczki w jedną, przezabawną opowieść”.

Wygraj debiutancką powieść obyczajową Anny Potyry pt. Facet kontra kłopoty!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Anny Potyry pt. Facet kontra kłopoty, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jaka historia wiąże się z zabawnym Niemcem? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej wyobraźni.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 07.12.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Facet kontra kłopoty”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 07.12.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Anny Potyry pt. Facet kontra kłopoty jest Wydawnictwo Skrzat.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatek przez Wydawnictwo Skrzat w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatek można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagród przez laureatki, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

6 KOMENTARZE

  1. Zrobiło się bardzo książkowo na portalu. Może każdej z nas uda się zdobyć książkę na świeta. Czego wszystkim Wam życzę 🙂

  2. Tak,zrobiło się książkowo.Dużo konkursów.Każda z Pań znajdzie interesującą ją pozycję książkową 🙂

  3. Czuję, że to będzie bardzo zabawna historia. Takiej książki dawno nie było i nie czytałam a preferuję komedie. Jak to w życiu trochę rodzinnych zawirowań. Pomyślę nad odpowiedzią 🙂

  4. Przeczytałam książkę, świetnie się przy tym bawiłam, śmiejąc się nawet na głos. Niezła rozrywka, polecam i zachęcam do przeczytania 🙂

    • Brzmi ciekawie. Rzadko się zdarza, żebym się śmiała w głos czytając książkę, więc tym bardziej chcę ją przeczytać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ