Aga Sarzyńska - Barszalona

Chcecie przenieść się do słonecznej i różnorodnej Barcelony? Macie taką możliwość, dzięki debiutanckiej powieści Agi Sarzyńskiej pt. Barszalona! Wydawnictwo Literackie ma dla Was trzy egzemplarze tej książki!

Barszalona – Aga Sarzyńska

Barszalona to debiutancka powieść Agi Sarzyńskiej, obieżyświatki, która dwanaście lat temu rzuciła pracę w korporacji i wyjechała z Polski. Mieszkała w Kenii, Tajlandii, Wietnamie i Indiach, a w 2010 roku osiadła w Barcelonie.

Aga Sarzyńska portretuje taką stolicę Katalonii, jakiej nie da się znaleźć w przewodnikach. Barszalona — przekorna, pikantna i błyskotliwa jak filmy Pedra Almodóvara.

Matylda, główna bohaterka książki, zarabia na życie, ucząc angielskiego. Mieszka w Ravalu, kolorowej, cieszącej się złą reputacją dzielnicy Barcelony. Prawie połowa mieszkańców Ravalu to imigranci: od Pakistańczyków, poprzez Filipińczyków i Marokańczyków, na przybyszach z Europy Środkowo-Wschodniej kończąc. Ci, którzy nigdy tu nie mieszkali, uważają to miejsce za brudne i niebezpieczne.

Ale Matyldę osobliwe międzynarodowe towarzystwo, pełne życiowych rozbitków, przyciąga i fascynuje. Nie robi na niej wrażenia zła sława tego miejsca ani to, że co rano budzą ją kłócące się pod oknem prostytutki.

Przewrotna, niecukierkowa powieść o znajdowaniu swojego miejsca na ziemi? A może historia o tym, że szczęście może być pokręcone i szalone?

Weź udział w konkursie i wygraj debiutancką powieść Agi Sarzyńskiej pt. Barszalona!

Aby wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki Agi Sarzyńskiej pt. Barszalona, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Z czym kojarzy Ci się Barcelona?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 15.08.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Barszalona”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 15.08.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl
Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy książki Agi Sarzyńskiej pt. Barszalona jest Wydawnictwo Literackie.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

3 KOMENTARZE

  1. Ciekawa okładka 🙂 W konkursie raczej nie wezmę udziału, ponieważ z niczym szczególnym nie kojarzy mi się Barcelona

  2. Kocham Barcelonę, muszę przeczytać tę książkę. Ciekawe, czy znajdę w niej wzmiankę o Camp Nou:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ