wibratory

Pomimo tego, że żyjemy w XXI wieku i sufrażystki nie mają już rąk pełnych roboty, to my – kobiety bardzo często swoje potrzeby spychamy na drugi plan. Rodzina, praca, dom, zakupy, dzieci… Czy w tym wszystkim znajdujemy czas dla siebie i dla swoich najskrytszych pragnień?

 

Drogie Panie, każda z nas powinna swoje potrzeby traktować priorytetowo. W momencie, kiedy będziemy zadowolone i spełnione, automatycznie będziemy lepsze dla całego świata. Problem pojawia się jednak w momencie, kiedy pragniemy czegoś wyłącznie dla siebie, kiedy nasze potrzeby ocierają się o tematy tabu. O ile stosunkowo łatwo jest wyciągnąć rękę po coś, co służy naszym dzieciom, czy rodzinie, o tyle trudniej jest walczyć o siebie. W naszych głowach rodzą się pytania: Czy mi wypada? Czy nie zgorszę tym innych? Kto jednak powiedział, że matki Polki czy kobiety wyzwolone nie mogą odczuwać satysfakcji ze swojego życia erotycznego? Otóż nikt!

Od wyboru do koloru 

wibrator dla kobiet

Rynek gadżetów erotycznych jest niezwykle obfity. Producenci oferują nam różne kolory, kształty i wielkości zabawek dla dorosłych. Nie musimy się już obawiać, że źle schowany wibrator wystraszy nieproszonego gościa, który zawita do naszej sypialni. Większość masażerów swoją estetyką bardziej przypomina nowoczesne, designerskie gadżety do wystroju wnętrz, niż intymne zabawki. Jeśli jednak jesteście zwolenniczkami tradycyjnie wyglądających wibratorów, to i dla Was znajdzie się cały szereg propozycji. Nowoczesne masażery mają przeróżne kształty, wielkości i zakrzywienia. Stymulują zarówno punkt G, jak i łechtaczkę. Pokryte są miękkim materiałem, najczęściej silikonem, który swoją strukturą doskonale imituje ludzką skórę (aby ich nie uszkodzić, należ

y używać do nich lubrykantów na bazie wody). Możemy znaleźć gadżety dla kobiet, które pracują w różnych trybach, mają różną moc, jedne pracują dzięki bateriom, inne mają akumulator, niektóre są tańsze, a na inne musimy wydać więcej pieniędzy. Jednym słowem – każda z Was jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

Dla singielek, dla par, dla każdej z Was

Jeśli nie zawsze odczuwacie satysfakcję ze swojego życia seksualnego, potrzebujecie urozmaicenia lub aktualnie nie macie stałego partnera, to wibrator jest zdecydowanie gadżetem dla Was. Ten mały, niepozorny masażer potrafi wybawić z każdej erotycznej opresji, doda pikanterii w łóżku lub zastąpi chwilowy brak mężczyzny. Każda kobieta świadoma swojej seksualności powinna mieć swojego „intymnego przyjaciela”. Jak jednak wybrać odpowiedni dla siebie wibrator? Na szczęście dzisiejsze czasy wychodzą naprzeciw takim dylematom. Nie musimy już wychodzić z domu i rozmawiać o sztucznych penisach ze sprzedawcą w stacjonarnym sex shopie. Możemy zamówić sobie wymarzony gadżet nie wychodząc z domu. Jednym ze sklepów internetowych z szerokim erotycznym asortymentem jest crazydreams.pl. Każdy wibrator  jest tam szeroko opisany, a ich liczba i różnorodność może przyprawić o zawrót głowy! Wystarczy odrobina odwagi, urządzenie z Internetem i po kilku dniach będziecie mogły dziko pofantazjować w łóżku. Brzmi dobrze, prawda?

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć odrobiny odwagi każdej kobiecie. Pamiętajcie, dzięki wibratorom orgazm jest na wyciągnięcie ręki!

Tekst powstał we współpracy z Crazydreams.pl

3 KOMENTARZE

  1. Oczywiście, że nam wypada odczuwać satysfakcję z życia erotycznego w każdym wieku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ