Weź udział w konkursie z VITRUM® Osteo i wygraj atrakcyjne nagrody!

vitrum osteo

Pisanie sprawia Ci ogromną przyjemność? Lubisz przelewać swoje myśli na papier? Już dziś weź udział w konkursie z VITRUM® Osteo i wygraj atrakcyjne nagrody. Do zdobycia 15 Kart Podarunkowych Sodexo o wartości 300 zł. Bony te można zrealizować w 50 tysiącach sklepów i punktów usługowych w całej Polsce. Dla 120 osób przewidziano też nagrodę w postaci suplementu diety VITRUM® Osteo (60 tabletek). Więcej szczegółów nt. konkursu znajdziesz na stronie http://vitrumosteo.menopauza.pl/konkurs-na-wiersz/.

19 KOMENTARZE

  1. Nagroda w postaci bonu jest świetna – patrzyłam, w mojej okolicy jest sporo sklepów, które je akceptują:)

  2. Jakie super nagrody – nie pogardziłabym bonami, mogłabym za nie kupić sokowirówkę.

  3. Taki suplement byłby dobry dla moich kości. Umiem pisać wiersze, ale nie wiem czy poradzę sobie w takim temacie. Jednak spróbuję.

  4. Super konkurs.Jednak nie dla mnie,bo nie umiem pisać wierszy.Szkoda.Pozostałym koleżankom życzę powodzenia 🙂

    • Nie musisz pisać wiersza, może napisać to zupełnie normalnie. Drugą opcją do wyboru jest wpis z pamiętnika. U góry dajesz datę, a potem uzasadniasz, dlaczego warto dbać o kości:)

  5. Muszę się zastanowić, ale na pewno coś wymyślę. Zależy mi na bonach, bo można je zrealizować w różnych sklepach.

  6. Bardzo fajny i ciekawy konkurs. Kiedyś w młodości pisałam wiersze, więc może warto spróbować przypomnieć sobie stare dobre czasy 🙂

    • Ja też próbowałam i chyba moja poezja nie przypadła innym do gustu 🙂 Cóż, wychodzi na to, że na przyszłość powinnam się bardziej starać 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ