Dzieje się Konkursy

Walentynkowy konkurs z Golden Rose

Golden Rose

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Golden Rose ufundowało trzy zestawy kosmetyków do makijażu w kolorze iście walentynkowym. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

W skład każdego z zestawów nagród wchodzą następujące kosmetyki:

Matowa pomadka w kredce  Golden Rose

Matowa pomadka do ust Matte Crayon tworzy na ustach aksamitne wykończenie. Wysoka zawartość pigmentów oraz długotrwała formuła sprawia, że pomadka długo utrzymuje się na ustach. Idealnie się rozprowadza, a dzięki zawartości składników nawilżających oraz wit. E dodatkowo odżywia i nawilża usta. Bogata paleta kolorów zawiera odcienie od klasycznej czerwieni po różne odcienie nude.

 

Lakier do paznokci Golden Rose Ice Chic

Ta najnowsza linia kolorowych lakierów do paznokci to połączenie olśniewającego połysku i długotrwałej formuły. Są dostępne w wersji z brokatem oraz bez. Zamknięto je w bardzo szykownym opakowaniu. Z ich pomocą otrzymasz na paznokciach efekt tafli lodu!

Bezbarwna konturówka do ust Golden Rose

Transparentna konturówka do ust tworzy barierę ochronną wokół ust zapobiegając rozmazywaniu się błyszczyka lub pomadki. Produkt łatwo i przyjemnie się nakłada dzięki gładkiej, kremowej konsystencji wzbogaconej o witaminę E.

Wygraj kosmetyki Golden Rose!

Aby zdobyć jeden z trzech zestawów kosmetyków Golden Rose, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jaką niespodziankę zamierzasz przygotować dla swojego ukochanego z okazji Walentynek?

 

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 14 lutego br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Walentynkowy konkurs Golden Rose”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 14.02.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 zestawów  kosmetyków Golden Rose  (matowa pomadka w kredce, lakier do paznokci Ice Chic i bezbarwna konturówka do ust) jest Golden Rose.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagroda zostanie wysłana do laureatów przez redakcję serwisu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureata można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany

 

Komentarze (4)

pati25

6 lat temu

Świetny zestaw kosmetyków do wygrania 🙂

Aneczka2015

6 lat temu

Muszę wysłać odpowiedź 🙂

Zostaw komentarz