Psychologia

Urocze rzeczy, które robi zakochany facet

Urocze rzeczy, które robi zakochany facet

Miłość wyzwala w nas mnóstwo substancji chemicznych, które wprawiają nas w błogi nastrój i sprawiają, że robimy rzeczy, o które nigdy byśmy się nie podejrzewali. Przedstawiamy urocze rzeczy, które robi zakochany facet.

Śpiewa śmieszne piosenki, tańcząc

Gdy jesteśmy zakochani, przepełnia nas szczęście, którym chcemy pochwalić się całemu światu. Śpiewamy wówczas radosne piosenki, tańcząc przy tym. Jeśli on nuci coś zabawnego podczas przygotowywania jajecznicy na śniadanie, wiedz, że cię kocha.

Regularnie cię lekko podgryza

Takie zachowanie może kojarzyć się z agresją, tymczasem naukowcy wykazali, że lekkie podgryzanie stanowi wyraz prawdziwej miłości. W ten sposób facet pokazuje, że tak bardzo mu się podobasz, że chętnie by cię schrupał.

Uśmiecha się do ciebie zaraz po przebudzeniu

Zakochany facet cieszy się za każdym razem, gdy ma w zasięgu wzroku ukochaną kobietę. Uśmiech praktycznie nie znika z jego twarzy, lecz nieustannie na niej gości, bo rozpiera go szczęście. Nic dziwnego, że uśmiecha się do ciebie zaraz po przebudzeniu.

On pozwala ci na wiele

Odstąpi ci swoją połowę łóżka, pozwoli się do siebie przytulić, nawet gdy całonocne spanie w takiej pozycji jest szalenie niewygodne. W końcu liczy się tylko ty, abyś była z niego zadowolona. Co tam skurcze.

Wybacza ci ataki złości

Jeśli nawet zrobiłaś mu awanturę, strzeliłaś focha lub popłakałaś się bez powodu, on ci to wybaczy. Rozumie, że czasem ponoszą cię emocje i nie chce cię dodatkowo ranić, czepiając się. Cieszy się z tego, że złość ci minęła i normalnie z nim rozmawiasz.

Mówi jak mały chłopczyk

Jeśli on opowiada o paluszku, który go rozbolał etc., to możesz odnieść wrażenie, że masz do czynienia z małym chłopcem. Ale zakochani mężczyźni bardzo często się w niego zamieniają, co dodaje im mnóstwo uroku.

Wymyśla śmieszne zdrobnienia

Drobinko, myszko etc. – im więcej czułych zdrobnień wymyśla twój facet, tym lepiej. Jego zabawy słowotwórcze świadczą tylko o jego zaangażowaniu w łączącą was znajomość. On wymyśla nowe zdrobnienia, gdyż bardzo cię kocha.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *