Artykuły Moda

Ubrania z działu dziecięcego są idealne dla szczupłych kobiet

Ubrania z działu dziecięcego są idealne dla szczupłych kobiet

Jesteś drobną kobietą i czasem masz problem ze znalezieniem sukienki, która idealnie przylegałaby do twojej figury. Masz dosyć kreacji, w których coś brzydko odstaje, wybrzusza się lub marszczy. Ubrania z działu dziecięcego są idealne dla szczupłych kobiet.

Rozmiar 34 a zakupy w dziale dziecięcym

Ten problem znamy z autopsji. Przy szczupłej sylwetce bardzo ciężko o dopasowane kreacje. Nie chodzi tutaj nawet o jakiś szczególny przypadek bardzo szczupłej kobiety, ale jeśli nosisz rozmiar 34, to sama doskonale wiesz, że wiele sieciówek dla dorosłych kobiet szyje za duże ubrania. Po prostu w nich pływasz. XS z niektórych sklepów to normalne M.  Pozostają ci więc sklepy młodzieżowe, tam 34 jest z reguły fajnie dopasowane do sylwetki. Niemniej nie zawsze w takiej sieciówce znajdziesz coś eleganckiego, a wesela i chrzciny dość często się zdarzają, wymagając od ciebie wyjątkowej oprawy.

Eleganckie sukienki dla dziewczynek

Paradoksalnie na dziale dziecięcym można dorwać eleganckie sukienki, które sprawdzą się na oficjalnych imprezach. W końcu dzisiejsze dziewczynki wychowuje się na małe dziewczynki.  W rezultacie jeśli nie jesteś bardzo wysoka, masz poniżej 170 cm wzrostu i masz drobną figurę, to możesz się tam ubrać.

Współczesne dzieci są coraz większe, dlatego też producenci ubrań szyją sukienki dla dziewczynek o wzroście 168 cm. Takiego wzrostu jest wiele współczesnych, dorosłych kobiet o drobnej figurze. Zatem ubrania z działu dziecięcego mogą im idealnie pasować.

Ubrania z naturalnych tkanin

Dawniej, gdy mówiło się o ubraniach z działu dziecięcego, oczyma wyobraźni widziało się koszulki z myszką Miki. Dziś taka odzież potrafi być bardzo elegancka. Dziewczynki chcą nosić to samo co ich mamy, więc szyje się takie same rozkloszowane suknie, bluzki typu carmen bez obrazków bajkowych postaci, za to z koronką, haftem czy falbanką.  Na dodatek ubrania z działu dziecięcego są często dużo lepszej jakości. Kupimy tutaj bawełniane, wiskozowe i lniane bluzki. Na dodatek ich cena jest często niższa niż na dziale damskim.

Reasumując, jeśli jesteś drobną kobietą i nie masz wzrostu supermodelki, ubrań możesz szukać też na dziale dziecięcym, który obfituje w wiele wspaniałości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *