Artykuły Moda

Ubrania idealne na każdy rozmiar

Ubrania idealne na każdy rozmiar

Często uważamy, że osoby, które noszą rozmiar 34, mogą pozwolić sobie na więcej w modzie. Tymczasem prawda jest taka, że często nawet drobne osoby muszą unikać pewnych fasonów, ponieważ te źle na nich leżą. Tymczasem przedstawiamy ubrania idealne na każdy rozmiar. Mają one charakter uniwersalny i wyglądają dobrze na każdej kobiecie.

Kremowy krótki kardigan i rurki

W tym sezonie bardzo modne będą krótkie kardigany zapinane na guziczki. Można je nosić na stanik lub T-shirt w zależności od tego, czy prześwitują i czy jest nam gorąco, czy nieco chłodniej. Taki krótki kremowy kardigan zestawiony z granatowymi rurkami wygląda dobrze, niezależnie od tego, czy nosisz rozmiar 32, czy 42.  Ten zestaw ma bowiem charakter uniwersalny. Ponadto kremowe ubrania pasują każdej kobiecie, niezależnie od typu urody.

Długi kardigan i spodnie woskowane

Dlaczego długi kardigan ma charakter uniwersalny? W tego typu narzutkach nie wykorzystuje się guzików, tworzą one zatem długie, pionowe linie, które optycznie wyszczuplają. Przy tak długim kardiganie możemy sobie pozwolić na obcisłe, czarne, woskowane spodnie.  One nas nie pogrubią, ponieważ są ciemne, a ponadto problematyczne partie ciała ukrywa nasza narzutka.

Czarna marynarka i cygaretki

Kolejny klasyk, który pasuje każdemu, niezależnie od noszonego rozmiaru. Czarna, taliowana marynarka oraz cygaretki w tym samym kolorze zawsze prezentują się dobrze.  Pod spód możemy założyć białą koszulę lub biały T-shirt. Świetnie sprawdzi się też niebieska koszula, która również ma charakter formalny, a jednocześnie cudownie rozświetla twarz, odejmując nam lat.

Czarno-białe zestawienia bazowe

Jeansy z dziurami
Pexels.com, Craig Adderley

Połączenie czerni i bieli wygląda dobrze na każdej kobiecie. Zarówno tej bardzo szczupłej, jak i krąglejszej. Warto jednak zastosować tutaj pewien trik. Szczupła kobieta, która pragnie zaokrąglić biust czy pośladki, powinna założyć biały T-shirt i białe spodnie, a następnie narzucić czarną marynarkę. Natomiast krąglejsze panie powinny postawić na biały T-shirt, czarne spodnie i narzucić na to czarną marynarkę.

Jeansy z dziurami oraz biały T-shirt

Tak naprawdę jeansy z dziurami na kolanie pasują każdej kobiecie. Także krąglejsze panie mogą sobie na nie pozwolić. Przy czym drobne kobiety mogą sięgnąć po dowolny kolor jeansów, a te, które pragną się wyszczuplić, po czarne spodnie.  Jeśli zestawimy je z białym T-shirtem, to będziemy wyglądać dobrze, niezależnie od tego, czy nosimy rozmiar 32, czy 42.

Nie bez powodu mówi się o nieśmiertelnej klasyce w modzie. Rzeczywiście możemy wyodrębnić pewne ubrania, które wyglądają dobrze na każdej z nas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *