Fitness Najnowsze

Trening na spalanie tkanki tłuszczowej

trening-na-spalanie-tkanki-tłuszcowej

Trening na spalanie tkanki tłuszczowej to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy i osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

1, 2, 3 – trenuj i Ty!

Sport to dzisiaj nie tylko sposób na aktywne i zdrowe życie. To również moda, która zmienia podejście do wszelkich jego aspektów. Trening możemy dopasować do swoich wymagań oraz możliwości kondycyjnych. Dziś każdy może zacząć trenować, w dowolnej dyscyplinie sportowej. Wśród kobiet, ogromną popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju ćwiczenia na wzmocnienie mięśni, modelowanie sylwetki i całego ciała oraz spalanie kalorii.

Trening na spalanie tkanki tłuszczowej

Odpowiedni trening pozwoli uzyskać nam wspaniałe efekty. Regularne ćwiczenia nie tylko wzmocnią nasze mięśnie i ogólną sprawność, ale spowodują spadek kilogramów. Trening na spalanie tkanki tłuszczowej to doskonała forma ćwiczeń dla wszystkich, którzy marzą o idealnej figurze.

Trening cardio

Tego typu ćwiczenia są nie tylko popularne ale przede wszystkim skuteczne. Trening cardio, inaczej zwany aerobowym pozwala na spalanie tkanki tłuszczowej w około 75 %, wzmacniają także mięśnie. Podczas jego wykonywania warto użyć ciężarków. Masa mięśniowa jest równie ważna, więc rzeźbiąc sylwetkę, takie ćwiczenia powinny znaleźć się w naszym planie treningowym.

Skakanka

Skakanka to dla wielu zabawka z dzieciństwa. Dla osób zajmujących się sportem, to przyrząd, umożliwiający codzienne ćwiczenia. Skoki na skakance dadzą efekty, o ile poświęcimy na nieodpowiednią ilość czasu. Już przy 30 minutach regularnych ćwiczeń, spalimy sporą liczbę kalorii, angażując do pracy całe nasze ciało.

Burpees

Burpees to często wspominane przez trenerów ćwiczenia. Choć osoby, które są aktywne fizycznie, pewnie nie przepadają za tym ćwiczeniem, wiedzą że daje ono efekty. Trening oparty na burpees polega na wykonywaniu określonej sekwencji ruchów, w dość szybkim tempie. Od zejścia do deski po wyskok w górę. Przy takiej aktywności z pewnością uruchomimy całe ciało i zrzucimy zbędne kilogramy.

Bieganie

trening

Bieganie to jeden z łatwiejszych sportów, który zalecany jest każdemu. Podczas biegania także spalimy zbędny tłuszczyk, modelując mięśnie brzucha. Nawet bez drastycznych zmian w odżywianiu, będziemy w stanie poprawić wygląd swojej sylwetki, dzięki regularnym bieganiu, w swoim tempie.

Jazda na rowerze

Rower to idealny środek transportu i sprzęt do ćwiczeń. Warto zamienić samochód czy autobus na dwukołowiec, aby cieszyć się niższą wagą oraz zdrowiem. Najwięcej kalorii spalamy podczas jazdy pod górkę, więc najlepiej wybierać urozmaicone trasy na treningi.

Powyższe ćwiczenia to sprawdzone propozycje na trening na spalanie tkanki tłuszczowej. Dopasujmy właściwe do swoich możliwości ćwiczenia i rozpocznijmy walkę o wymarzony wygląd i dobre samopoczucie, które powinno nam towarzyszyć podczas każdych ćwiczeń.

Komentarze (3)

pati25

8 lat temu

Super ćwiczenia.Ćwiczę z hantelkami,jeżdżę na rowerze

Maja

8 lat temu

Bieganie jest świetnym rozwiązaniem. można wymodelować sobie nim nie tylko brzuch 🙂

eve

8 lat temu

ja mam i skakanke i hantelki ,leza bo ciwczyc nie chce mi sie na razie ale musze wyciagnac z szafki

Zostaw komentarz