Uroda

Trendy w makijażu na 2020 rok

Trendy w makijażu na 2020 rok

Makijaż, podobnie jak ubrania w sieciówkach, zmienia się z sezonu na sezon. Pojawiają się nowe trendy, a stare rozwiązania odchodzą w zapomnienie. W niniejszym artykule zebraliśmy i uporządkowaliśmy trendy w makijażu na 2020 rok. Co będzie modne w najbliższych miesiącach?

Kolorowa kreska

W tym roku będziemy stawiali na kolorowe kreski w makijażu oka. Mogą zostać wykonane zarówno neonowymi cieniami, kredkami lub eyelinerami, jak i ich pastelowymi odpowiednikami. Neonowa, pomarańczowa kreska wymaga sporo odwagi. Taki wyrazisty makijaż, który nie przejdzie niezauważony, trzeba po prostu lubić. Z kolei pastelowa kreska w odcieniu niebieskiego czy różowego, doskonale pasuje Słowiankom. Nie rzuca się tak w oczy, lepiej stapia się z naszą urodą.  Modne będzie także nakładanie pastelowego, różowego cienia na całą powiekę ruchomą.  Pastele i neony mają w tym sezonie wyprzeć beże oraz brązy.

Wyczesane brwi

Mężczyźni nie cierpieli domalowywanych, grubych brwi. Te bardzo często wyglądały nienaturalnie. Poza tym można było odnieść wrażenie, że brwi zdominowały całą twarz. W tym sezonie panowie będą ukontentowani. Wyrysowane brwi odchodzą w zapomnienie. W tym roku będzie wyczesywać włoski ku górze i utrwalać żelem do brwi. Dopuszczalne jest podkreślanie łuków brwiowych cieniem lub kredką w naturalnym odcieniu włosków.

Błyszczyki powracają do łask

Masz już dosyć matowych szminek, które choć są trwałe, okropnie wysuszają usta? W tym sezonie ucieszysz się z powrotu błyszczyków. Modne będą te, które pozostawiają subtelną mgiełkę koloru.  Z ich pomocą optycznie powiększysz usta oraz uzyskasz świeży, promienny makijaż.

Policzki podkreśl różem

W tym sezonie w makijażu unikamy konturowania, stawiamy natomiast na muśnięcie policzków odrobiną świeżego, subtelnego odcienia różu. Najlepiej sprawdzą się te w cukierkowym i lekko brzoskwiniowym odcieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *