Porady Zdrowie

Tabletki na chrypkę

tabletki na chrypkę

Osoby, których praca w dużej mierze polega na używaniu aparatu głosowego w różnych, często w szkodliwych warunkach, aby cieszyć się sprawnym głosem przez długi czas, powinny zadbać o właściwą pielęgnację gardła i strun głosowych. Brak należytej pielęgnacji może prowadzić do kłopotów z mówieniem np. przewlekłej chrypki, osłabienia siły głosu, zmiany barwy głosu.

Wiedzą o tym wszyscy nauczyciele, dziennikarze pracujący głosem, motywatorzy, aktorzy i piosenkarze. Nasz głos wydobywać się będzie w sposób piękny i dźwięczny, jeśli pojawiającą się chrypkę niwelować będziemy odpowiednimi preparatami. Do jednych z nich można zaliczyć produkty marki  Fiorda.

Pastylki Fiorda przeznaczone są zarówno dla dzieci od 4 lat, jak i dla dorosłych. Podstawowym składnikiem występującym we wszystkich pastylkach marki Fiorda jest porost islandzki. Pokrywa on struny głosowe ochronną warstwą i chroni przed szkodliwymi czynnikami, dodatkowo  wspiera odporność organizmu. Kolejnym bardzo wartościowym składnikiem pastylek Fiorda i Fiorda Junior jest laktoferyna. Laktoferyna to naturalne białko, które występuje m.in. w naszych łzach, ślinie, mleku matki. Pełni ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Podstawowe preparaty marki Fiorda zawierają dodatkowo wyciąg z owoców dzikiej róży, który wspomagają optymalne funkcjonowanie i ochronę błony śluzowej górnych dróg oddechowych.

Natomiast wersja dla dzieci oprócz porostu islandzkiego i laktoferyny zawiera wyciąg z lipy, który również ochrania i powleka błonę śluzową gardła i krtani, uzupełnia działanie porostu islandzkiego.

Kolejny produkt marki Fiorda – Fiorda Vocal, oprócz porostu zawiera kwas hialuronowy oraz prawoślaz, które wspomagają ochronne funkcje porostu. Dodatkowo kwas hialuronowy posiada zdolność wiązania i utrzymania  wody w tkankach, m.in. błonie śluzowej gardła i krtani.

http://fiorda.pl/

Pastylki na chrypkę Fiorda dostępne są w trzech wariantach smakowych – o smaku cytrynowym, czarnej porzeczki oraz mięty oraz  Fiorda Vocal o smaku owoców leśnych. Z kolei dedykowana specjalnie dzieciom Fiorda Junior ma  przyjemny malinowy smak.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze (8)

Tośka

3 lata temu

Nie miałam jeszcze przyjemności korzystać z dobrodziejstw tabletek na chrypkę Fiorda, ale chętnie je przetestuję, bo nie przepadam za smakiem Hallsów.

Tayanna

3 lata temu

Dobrze, że są takie tabletki, chrypka czasem daje mi się we znaki, będę wiedziała, po co sięgnąć:)

pati25

3 lata temu

Dobrze,że są skuteczne tabletki na chrypkę…Nie znałam ich.Ale przy problemach z gardłem chętnie wypróbuję.Super,że są w różnych smakach.Możemy wybrać smak,który bardzo lubimy 🙂

Danusiate

3 lata temu

Nie znam tabletek Fiorda, ale pewnie je wypróbuję, jeśli przytrafią mi się problemy z gardłem.

Mindi

3 lata temu

Moje przeziębienie nie ma końca. Od kilku dni ledwie mówię, może te leki pomogłyby mi poradzić sobie z chrypką. Mam nadzieję, że będzie można kupić w mojej aptece.

Emilly27k

3 lata temu

Nie miałam okazji poznać właściwości tych tabletek, gdyż ich nie znam. Pierwsze słyszę o tej nazwie tabletek służących poprawie w lecznictwie gardła.

Aneczka2015

3 lata temu

Nie znam tych tabletek na gardło. Jak się pojawią gardłowe problemy sięgnę po nie 🙂

ona_jest_ze_snu

3 lata temu

Jako nauczycielka mam wiecznie chrypkę, może skuszę się na te tabletki. Malinowy smak brzmi obiecująco:)

Zostaw komentarz