Psychologia

Sygnały, że kobieta nie ma ochoty na podryw

Sygnały, że kobieta nie ma ochoty na podryw

Zdjęcie autorstwa Samson Katt z Pexels

Mężczyźni często okazują się nachalni w relacjach z kobietami. Wiele pań czuje się wręcz molestowanych przez przypadkowych facetów, którzy je sobie upatrzyli na ulicy. Przedstawiamy sygnały, że kobieta nie ma ochoty na podryw.

Kobieta mówi, że ma partnera

Wszystko jedno, czy mówi prawdę, czy kłamie. Jeśli decyduje się wspomnieć o posiadaniu partnera, to znaczy, że nie jest zainteresowana zawieraniem nowej znajomości. Mężczyzna mógł jej się nie spodobać, ona też może być już szczęśliwie zakochana, co jest zgodne z tym, co mówi. Jeśli ona wspomina o innym mężczyźnie, daje wyraźny znak, że nie chce kontynuować tej znajomości i pragnie zakończyć temat.

Kobieta odmawia randki

Jeśli mężczyzna podchodzi do kobiety i proponuje jej randkę, a ta odmawia, nie ma sensu jej dalej przekonywać. Każda z nas wie, czego chce i na co nie ma ochoty. Trzeba przyjąć jej odmowę z godnością i nie nagabywać jej dalej. Można wtedy usłyszeć parę przykrych słów. Jeśli nie chcesz znaleźć się w krępującej sytuacji, to po prostu słuchaj tego, co inni mają ci do przekazania.

Kobieta nie chce rozmawiać i próbuje uciec

Jeśli ona czuje się niepewnie w twoim towarzystwie, nie będzie chciała z tobą rozmawiać, zacznie ucinać kontakt, może nawet próbować uciec z miejsca, w którym do niej podszedłeś. To świadczy o tym, że czuje się bardzo niekomfortowo i z pewnością nie jest zainteresowana bliższą znajomością.

Kobieta staje się coraz bardziej niemiła

Czasem mężczyzna nie rozumie, że ona nie chce rozmawiać, flirtować, umawiać się na randkę i nie daje za wygraną. Kobieta czuje natomiast, że ktoś przekracza jej wewnętrzną granicę i jasno daje to do zrozumienia, stając się coraz bardziej niemiłą i uszczypliwą. Jeśli tak postępuje, to nie droczy się, tylko jasno komunikuje – daj mi spokój.

Kobieta przyjmuje zamkniętą postawę ciała i się odsuwa

Jeśli kobieta krzyżuje ręce, odgradza się torebką lub siatką z zakupami i za każdym razem się odsuwa, to znak, że buduje dystans między sobą a mężczyzną. W jego towarzystwie nie czuje się komfortowo i nie chce nawiązywać bliższej znajomości.

Sygnały, że kobieta nie ma ochoty na podryw. Kobieta nie odpowiada na flirt

Jeśli mężczyzna rzuca teksty, które stanowią formę flirtu, a ona nie podejmuje tej gry, tylko sucho odpowiada, to znaczy, że nie jest zainteresowana podrywem. Zawsze można zagadać. Trzeba jednak umieć wyczuć, kiedy druga osoba chce zakończyć kontakt i nie wykazuje zainteresowania. Pozwala to uniknąć niekomfortowej sytuacji obu stronom. Panie nie lubią czuć się osaczone i napastowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *