przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk nie jest zjawiskiem rzadko spotykanym, z przeprowadzonych badań wynika, iż to jeden z najczęściej występujących problemów natury seksualnej. Jeśli mężczyzna boryka się z tą przypadłością, to do ejakulacji dochodzi, zanim partnerzy doznają satysfakcji ze zbliżenia.  Czasem do wytrysku dochodzi tuż po wprowadzeniu członka do pochwy, zdarza się jednak, że ejakulacja następuje dużo wcześniej, już na etapie gry wstępnej czy rozbierania kobiety.  Przedwczesny wytrysk wpływa negatywnie na samoocenę mężczyzn, panowie pragną bowiem być dobrymi kochankami w pełni zadowalającymi swoje partnerki. Przedstawiamy sprawdzone sposoby na przedwczesną ejakulację.

 

Czym różni się wytrysk od orgazmu?

Wbrew obiegowej opinii orgazm nie jest równoznaczny z wytryskiem. Do ejakulacji dochodzi wskutek silnego skurczu mięśni dna miednicy, który przyczynia się do wypchnięcia spermy z pęcherzyków nasiennych. Natomiast w przypadku orgazmu mamy do czynienia z samym skurczem tych mięśni. U panów może dojść do ejakulacji także podczas snu – mówimy wówczas o zmazach nocnych.  Polucje nocne to zjawisko, które najczęściej dotyka młodych mężczyzn, lecz nie tylko. Zdarzają się także orgazmy bez wytrysku, dochodzi do nich wówczas, gdy sperma cofa się do pęcherza moczowego, tzw. ejakulacja wsteczna.

Przedwczesny wytrysk to norma przy inicjacji seksualnej

Przedwczesny wytrysk nie jest niczym zaskakującym w przypadku mężczyzn w młodym wieku.  Gdy rozpoczynają oni swoje życie seksualne, odczuwają silny stres na samą myśl o zbliżeniu z kobietą. Pragną jak najlepiej wypaść w jej oczach, co tylko potęguje problem. Do przedwczesnego wytrysku przyczynia się też długo nierozładowywane napięcie seksualne.  Młodzi mężczyźni łatwo doświadczają podniecenia i potrafią odbyć kilka stosunków w krótkim czasie.  W miarę, jak panowie nabierają doświadczenia seksualnego, uczą się kontrolować swoją ejakulację.  W przypadku przedwczesnego wytrysku ważna jest systematyczna aktywność seksualna z jedną, stałą partnerką. To, po pierwsze, rodzi poczucie bezpieczeństwa, mężczyzna nie musi bać się nieustannej oceny, a po drugie, pozwala mu nauczyć się ciała kobiety.

Przedwczesna ejakulacja u dojrzałych mężczyzn

U mężczyzn, którzy inicjację seksualną mają już dawno za sobą, przedwczesny wytrysk ma inne podłoże. Za problemy z ejakulacją w ich przypadku mogą odpowiadać następujące czynniki: nadpobudliwość nerwu sromowego, trwała nadwrażliwość żołędzi członka, brak kontaktów seksualnych w stałym związku przygodny seks nie sprzyja nauce kontrolowania ejakulacji oraz słabe napięcie mięśni zwieracza cewki moczowej.

Jak spowolnić wytrysk?

Mężczyźni na różne sposoby próbują radzić sobie z przedwczesnym wytryskiem. Jedni masturbują się przed upojną nocą. Drudzy z kolei ograniczają spożycie piwa i wina. Jeszcze inni ograniczają do minimum grę wstępną, co nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ brak pieszczot nie pozwala kobiecie się rozgrzać, przez co samo zbliżenie może okazać się dla niej bolesne. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się być metoda na „przemęczenie”, mężczyzna kilkukrotnie podchodzi wówczas do stosunku. Za każdym razem, gdy pojawia się przedwczesny wytrysk, czeka chwilę, po czym próbuje ponownie odbyć pełny stosunek z kobietą. Za którymś razem udaje mu się osiągnąć cel, ponieważ po każdej ejakulacji, osiągnięcie kolejnego wytrysku ulega wydłużeniu.

Jak działają kapsułki opóźniające wytrysk? last longer suplement diety

W przypadku przedwczesnego wytrysku pomocne mogą okazać się także specjalne preparaty, które możemy nabyć odwiedzając np. sex shop internetowy. Last Longer to specjalne kapsułki stworzone z myślą o mężczyznach, którzy pragną opóźnić wytrysk i wzmocnić erekcję.  Wspomniany specyfik przynosi natychmiastowy efekt. Wystarczy, że twój mężczyzna połknie jedną kapsułkę Last Longer na godzinę przed stosunkiem. Ponadto wykazano, iż regularne stosowanie omawianego preparatu umożliwia długoterminową poprawę jego seksualnych możliwości.  Przyjmowanie Last Longer to żaden powód do wstydu, co drugi mężczyzna, niezależnie od wieku, boryka się z przedwczesnym wytryskiem i problemami z erekcją. Temu suplementowi diety zaufały już tysiące mężczyzn, które potwierdzają skuteczność stosowania kapsułek. Przyjmowanie preparatu pozwala aż pięciokrotnie wydłużyć stosunek, zapewnia też wyższą sprawność seksualną, niesamowitą erekcję, ogromną satysfakcję ze współżycia oraz obfitszy wytrysk i silniejszy popęd seksualny. Kapsułki Last Longer możesz znaleźć w sklepie internetowym.

Dlaczego warto sięgnąć po żel opóźniający wytrysk? last longer gel

Pomocny może okazać się też żel opóźniający wytrysk Last Longer Gel, który powoduje efekt znieczulenia, przez co penis mężczyzny staje się mniej wrażliwy na bodźce.  Pozwala on odbyć długi i namiętny stosunek z kobietą. Last Longer Gel w odróżnieniu od innych tego rodzaju produktów nie osłabia erekcję, lecz ją wzmacnia.  Dzięki unikalnemu połączeniu składników aktywnych wspomaga potencję oraz zwiększa przyjemność czerpaną z erotycznych igraszek.  Omawiany preparat zajął 1. miejsce w ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta – Odkrycie roku 2016. Last Longer Gel jest dostępny w Sklepie Intymnym. 

Tekst sponsorowany przygotowany przez Magdalenę Kukurowską

7 KOMENTARZE

  1. Na szczęście wytrysk może wytrenować, z czasem mężczyzna uczy się nad nim panować, a różnego rodzaju żele mogą mu w tym tylko pomóc;)

  2. Ćwiczenia i żele na przedwczesny wytrysk mogą zdziałać naprawdę wiele dobrego. Dobrze, że dziś o takich problemach rozmawia się w sposób otwarty.

  3. Przedwczesny wytrysk to spory problem dla par, na szczęście istnieją sposoby, aby go opóźnić.

  4. Dobrze, że z przedwczesnym wytryskiem można sobie radzić na różne sposoby. Grunt to nie zrażać się jednym czy drugim niepowodzeniem, w końcu parze uda się razem dojść:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ