Kultura Najnowsze Styl życia

Seriale z Netflixa, które trzeba obejrzeć!

seriale

Serialowi maniacy pewnie nie mogą oderwać się od serwisów, które prezentują wiele ciekawych produkcji. Pod koniec roku polecamy Wam seriale z Netflixa, które trzeba obejrzeć! Jesteście gotowi na serialowy maraton?

13 powodów

Gdyby nie serial, być może autor książki nie zyskałby jeszcze większej popularności. Jego dzieło pojawiło się w księgarniach na całym świecie i stało się materiałem na serial. W rolę producentki wcieliła się słynna gwiazdka – Selena Gomez. 13 powodów to trudna historia nastolatki, która opowiada o tym, dlaczego popełniła samobójstwo. Serial niezwykle buduje napięcie. Z każdym kolejnym odcinkiem, czyli powodem śmierci odnajdujemy nowe fakty, które prowadzą do pewnego zrozumienia. Bohaterowie serialu otrzymują kasety, na których nagrane są powody samobójstwa Hannah Baker. Pierwszy sezon serialu skupia się wokół Clay’a, współpracownika i przyjaciela Hannah. Wokół serialu nie zabrakło kontrowersji. To produkcja obowiązkowa dla każdego rodzica. Niezwykle wciąga, zaskakuje i pokazuje, że w głowie nastolatków głębi się mnóstwo emocji. Fani książki muszą to po prostu zobaczyć! A co najlepsze, Netflix już przygotowuje kolejny sezon tego serialu, który co prawda nie będzie opierał się na żadnej książce, a pozwoli przybliżyć nieco sylwetki bohaterów, którzy pojawili się w życiu nastoletniej samobójczyni.

Stranger Things

Prawdziwym hitem Netflixa okazał się serial Stranger Things. Serial pełen dziwnych rzeczy już po emisji pierwszego odcinka stał się wielkim sukcesem. Akcja toczy się w Ameryce lat. 80. Co jest ukłonem stronę twórczości modnych wtedy artystów, pisarzy i reżyserów. Wspaniałe kostium, niesamowity klimat i przerażające momenty to wizytówka tego serialu. Głównymi bohaterami są dzieci, a akcja toczy się wokół dziwnego zaginięcia jednego z nich. To jeden z najlepszych seriali jakie możecie zobaczyć. Przed kolejnym sezonem serialu, nawet w Warszawie wykorzystano przerażającą i dziwną promocję. Zdjęcia do trzeciego sezonu serialu Stranger Things mają ruszyć dopiero w kwietniu przyszłego roku. Fani produkcji Netflixa będą więc musieli poczekać na niego aż do 2019.

https://www.youtube.com/watch?v=XWxyRG_tckY

Dark

Dark to serial w klimacie Stranger Things, więc fani tego typu produkcji powinni być nim zachwyceni. Serial z 2017 roku to historia związana z zaginięciem dzieci, co ma związek z przeszłością, a dokładniej z wydarzeniami sprzed 30 lat. Policja poszukuje dzieci, a mieszkańcy miasteczka podejrzewają wśród siebie obecność mordercy. Serial to wyjątkowy dreszczowiec, z elementami sci-fi. Akcja serialu toczy się we współczesnych Niemczech. Jest dużo bardziej mroczniejszy niż hitowe Stranger Things. Idealnie dobrana muzyka zachwyci widzów tego serialu. Zdecydowanie warto obejrzeć, ale uwaga, bo niesamowicie wciąga! Serial dostępny jest w serwisie Netflix od 1 grudnia, więc w zimowy czas warto go sprawdzić.

https://www.youtube.com/watch?v=zy0b9e40tK8

Katarzyna Antos

Komentarze (5)

pati25

3 lata temu

Zainteresowały mnie streszczenia tych seriali.Chętnie obejrzę 🙂

90-ty.blogspot.com

3 lata temu

Coś kromny wybór, warto by jeszcze dopisać Narcos, House of Cards, BoJack… nie popisała się redakcja ;p

dulcynea

3 lata temu

Często kupuję abonament Netflixa na jeden miesiąc . Tak obejrzałam „Narcos” i „House of Cards ” wszystkie sezony .
Po nowym roku postaram się obejrzeć te prezentowane seriale .

ewalub

3 lata temu

Myślałam, że będzie znacznie więcej propozycji. O 13 powodów jest ostatnio bardzo głośno. Może kiedyś uda się obejrzeć

    Aneta

    3 lata temu

    A ja o 13 powodów dotychczas nie słyszałam, ale wydaje się ciekawy, może obejrzę jak będę miała trochę wolnego czasu.

Zostaw komentarz