Kultura Najnowsze Styl życia

Seriale i programy tv – które warto oglądać jesienią?

Supermodelka Plus Size

Nowy sezon w telewizji to zawsze szansa dla stacji, na zdobycie nowych widzów i utrzymanie tych najwierniejszych. Stacje prześcigają się w różnych propozycjach, by ramówka była atrakcyjna i bogata. We wrześniu wystartowały kolejne sezony ulubionych seriali i wiele nowości. Zrobiliśmy przegląd tych, które rzeczywiście warto oglądać jesienią. Jakie seriale i programy zwróciły naszą uwagę?

Supermodelka Plus Size

Zdecydowanym strzałem w dziesiątkę okazała się nowość stacji Polsat, czyli program Supermodelka Plus Size, który udowadnia, że piękno może mieć większy rozmiar. Po wszystkich show o wychudzonych modelkach, taki program ma szansę zmienić podejście do mody w większym rozmiarze. Jest również wielką szansą dla kobiet, które walczą z kompleksami na temat swojej wagi. W programie, kilkanaście dziewczyn w rozmiarach 42 i większych walczy w domu modelek, o tytuł tej najlepszej. Wspiera je Ewa Zakrzewska, najbardziej znana polska modelka plus size oraz Rafał Maślak. W jury programu zasiada projektantka Ewa Minge oraz zdolny fotograf Emil Biliński. Dziewczęta, które dostały się do programu będą musiały zmierzyć się z sesjami, pokazami mody oraz innymi zadaniami, które pokażą, że świat mody jest bardzo wymagający. Supermodelka Plus Size to duża dawka pozytywnej energii, wiary we własne możliwości i walka o wymarzoną pracę modelki. Polecamy, nie tylko ze względu na sympatycznego i przystojnego prowadzącego – Rafała Maślaka.

W rytmie serca

W jesiennej ramówce Polsatu nie mogło zabraknąć serialowych nowości. W rytmie serca to nowy serial, którego akcja rozgrywa się w malowniczym Kazimierzu Dolnym. Młody lekarz – Adam, oczekując na wyjazd do Afryki, powraca w rodzinne strony, by sprzedać mieszkanie po ojcu. Tam spotyka miłość ze studenckich lat – Marię. W serialu nie brakuje medycznych przypadków oraz policyjnych akcji. Zapowiada się romantycznie i z pewnością nie nudno. W obsadzie zobaczymy Piotra Polka, Piotra Fronczewskiego, Mateusza Damięckiego, Małgorzatę Foremniak czy Barbarę Kurdej-Szatan. Wielkim plusem są fantastyczne zdjęcia, które pokazują niezwykły klimat Kazimierza.

Azja Express 2

Tym razem uczestnicy programu Azja Express 2 wyruszyli do Indii, by walczyć w egzotycznym wyścigu. Pierwsza para już pożegnała się z programem. W ostatnim odcinku Tymon Tymański wraz z synem Lucasem jako ostatni dotarli do mety i to właśnie oni wrócili do domu. O tytuł najlepszych usilnie walczą dziewczyny, czyli Marta Wierzbicka z przyjaciółką oraz panowie, którym przewodzi Antek Pawlicki. W tyle nie pozostaje także znana pogodynka – Dorota Gardias wraz z przyjaciółką. Pary już zdążyły przekonać się, że wyścig nie należy do łatwych. Dla wielu z nich, program będzie zapewne największą przygodą życia. Co jeszcze czeka uczestników Azja Express 2? Jakie wyzwania staną na ich drodze do celu? Warto oglądać, by zobaczyć nie tylko wielką determinację i siłę walki, ale orientalne zakątki i życie innych kultur.

Przyjaciółki

To już kolejny, 10 sezon serialu Przyjaciółki, który od kilku lat gości na antenie telewizji Polsat. Nowy sezon rozpoczął się od wyjścia Pawła ze szpitala i małej przygody przyjaciółek. Jak się okazuje, w życiu każdej z nich wiele się zmieni. Będą zawirowania miłosne i poważne decyzje, a przy tym duża dawka dobrego humoru oraz niecodziennych sytuacji. Zuza być może w końcu będzie szczęśliwa u boku przystojnego mężczyzny. Inga stanie się sławna, a Anka będzie musiała zmierzyć się z szalonymi pomysłami swojego męża Pawła. Zaś Patrycja, kierująca się sercem podejmie życiową decyzję. Czy słusznie? Polecamy gorąco śledzenie dalszych losów Przyjaciółek.

Pierwsza miłość

To już 13 lat serialu Pierwsza miłość, który wciąż zaskakuje widzów. Bohaterowie zmagają się z wieloma sytuacjami. Nowy sezon to kontynuacja tragicznego wątku z postrzeleniem Sabiny. Akcja dzieje się także w Wadlewie, gdzie Emilka i Olek walczą o stołek sołtysa. Problemy ponownie ma Melka, szantażowana przez policjanta Darka oraz Beata, której papierowe małżeństwo może wyjść na jaw. W dość krępującą sytuację wplątany zostaje Mikser.  Aśka zaczyna dostawać tajemnicze przesyłki, których potencjalnym nadawcą jest Bogumił. W serialu pojawią się także nowi bohaterowie, którzy namieszają w życiu Krystiana i Radka. Jedną z ról zagra Edyta Herbuś.

Katarzyna Antos

Komentarze (7)

Aneta

5 lat temu

U mnie telewizora z wyboru w domu brak :-), więc programów nie bedę ogladać, a czas, który na to bym poswięcała spróbuję przeznaczyc na czytanie 🙂

ewalub

5 lat temu

Ale lubię oglądać „Nasz nowy dom”, chociaż często mam inne pomyły niż te prezentowane w programie 🙂

pati25

5 lat temu

Z tych proponowanych programów oglądam tylko Azja Expres 2.Szkoda,że „W rytmie serca” jest w tym samym czasie co „Masterchef”.

Tess

5 lat temu

Jesienią i zimą więcej jestem w domu i oglądam telewizję. Przy słabym świetle nie mogę długo czytać to chociaż oglądam i słucham telewizji. Te programy proponowane nie podobają mi się za bardzo. Ale znajdę coś innego.

dulcynea

5 lat temu

Oglądam w „Rytmie serca” ze względu na piękne zdjęcia i klimat Kazimierza Dolnego.
A z niecierpliwością czekam na nowy sezon „Watahy” na HBO.

Danusiate

5 lat temu

Bardzo rzadko oglądam telewizję, właściwie jednym z nielicznych programów jest „Twoja twarz brzmi znajomo”… Wolę czytać książki 🙂

ewalub

5 lat temu

Raczej nic z tego nie będę oglądać.

Zostaw komentarz