Najnowsze Psychologia

Seksowna kobieta po trzydziestce

seksowna kobieta po trzydziestce

Każda kobieta jest seksowna, o ile potrafi swój seksapil zaprezentować. Seksowna kobiet po trzydziestce jest pewna siebie i doskonale czuje się w swoim ciele.

Seksowna po trzydziestce

Wraz z wiekiem nabywamy nowych doświadczeń. Zmienia się nasze ciało i wzrasta pewność sienie. Mamy świadomość swojego wyglądu. Po 30. roku życia zwykle kobieta ma stabilną sytuację życiową. Rozwija się jej kariera zawodowa czy związek. Trzydziestka to piękny wiek, nic więc dziwnego, że kobiety po trzydziestce czują się najbardziej seksowne. To wciąż młody wiek, który panie chętnie eksponują. Brytyjscy naukowcy udowodnili w swoich badaniach, że kobiety po trzydziestce czują się najbardziej seksownie zarówno pod względem atrakcyjności fizycznej jak i psychicznej. Po trzydziestce wzrasta także poczucie atrakcyjności w łóżku oraz popęd seksualny. Wynika to m.in. z nowszych, trwalszych relacji z partnerem czy większego doświadczenia w sprawach seksualnych. Ale seksapil to nie tylko prezentacja swoich wdzięków. Kobiety charakteryzują go jako poczucie kontroli nad własnym życiem, zadowolenie i pewność siebie. W końcu to jak myślimy, ma znaczenie jak się czujemy i jak jesteśmy odbierani przez innych, także naszych partnerów.

Kobieta zawsze seksowna

Kobieta czuje się seksowna, gdy twierdzi tak jej otoczenie. Komplementy czy słowa uznania wzmacniają samoocenę i powodują wzrost poczucia wartości kobiety. Seksapil podkręcają także nowe ubrania, seksowna bielizna czy utrata wagi. Smukła sylwetka czy nawet drobna zmiana fryzury może uczynić kobietę bardziej seksowną a przede wszystkim pewną siebie. seksowna kobieta po trzydziestceKobieta potrafi jednak kokietować nawet w męskiej koszuli podczas śniadania czy w mokrych włosach, zaraz po wyjściu spod prysznica. Zawsze może być seksowna, nawet wtedy, gdy zupełnie nie zdaje sobie z tego sprawy.

Seksowna kobieta po trzydziestce jest zadbana, inteligentna i pewna siebie. Doskonale wie, czego chce i co może osiągnąć. To pani swojego życia, której piękne jest także wnętrze.

Katarzyna Antos

Komentarze (6)

Emilly27k

6 lat temu

Uśmiecham się do tego tematu, gdyż jestem kobietą w tym wieku. Patrzę na siebie z uśmiechem. Wmawiam siebie ,że tej 30 z + nie ma. Metryka nie kłamie. Z własnego doświadczenia wiem,że atrakcyjność jest w każdym wieku. Czy czuje 30 na karku? Odpowiem ,że nie. Nie mrużę oka, może jedno:)

wiola

6 lat temu

kobieta jest jak wino im starsza tym lepsza i bardziej świadoma siebie

Tess

6 lat temu

Tak, kobieta po trzydziestce to sama atrakcyjność. Jednak niektóre panie zaniedbują się, więc artykuł dla niech dla przypomnienia.

eve

6 lat temu

tez mysle podobnie, 30 lat to kwintesencja mlodosci to jeszcze zadna starosc i nie sztuka byc w tym wieku mloda i ponetna ,dopiero potem zaczyna sie gorka

Mindi

6 lat temu

Czytając ten artykuł pomyślałam, że to nie sztuka być seksowną po trzydziestce. Jest jeszcze młode ciało, cera bez zmarszczek, dużo energii. Co innego spowodować aby być seksowną po czterdziestce, pięćdziesiątce czy sześciesiątce 🙂

    ewalub

    5 lat temu

    Na pewno jest trudniej, ale jest to możliwe.

Zostaw komentarz