Dzieje się Najnowsze Wydarzenia

Rozwijaj swoją ciekawość

kobiety-razem

Przegląd Warsztatów Empiria – nowa, prorozwojowa propozycja dla pań ze Szczecina, Warszawy i Poznania. To projekt, który zachęca kobiety do zdobywania nowych umiejętności, odkrywania potencjału i rozwijania ciekawości.

Pierwsza edycja Przeglądu odbędzie się 18-20 września w Szczecinie, 21-25 września w Warszawie oraz w październiku w Poznaniu.

Na program wydarzenia składają się wykłady i warsztaty dotyczące wszystkich sfer życia kobiety. Począwszy od zdrowia, przez życie zawodowe,  dbałość o równowagę umysłu, czy wizerunek,  po poszukiwanie nowego hobby.

SZCZECIN

Szczecińską Empirię otworzy w piątek, 18 września, wykład o walce ze złymi nawykami żywieniowymi.  Tuż po nim uczestniczki będą mogły skorzystać z indywidualnej konsultacji
z dietetykiem.

W sobotę, 19 września, panie będą miały możliwość popracować nad swoją motywacją, pewnością siebie i asertywną komunikacją. Popracują nad powrotem do pierwotnej równowagi, nad większą płynnością ruchów i gracją. Poszukają relaksu i oderwania od codziennych obowiązków. Połączą przyjemne z pożytecznym podczas warsztatów z rękodzieła. Będą miały okazję nauczyć się radzić sobie z sytuacjami trudnymi, panować nad emocjami oraz świadomie zarządzać wizerunkiem.

Niedziela, 20 września, rozpocznie się wykładem  o kłamstwie, a raczej o umiejętności odczytywania kłamstwa u rozmówcy. Uczestniczki kolejnych warsztatów nauczą się m.in.  jak radzić sobie z upływem czasu i chorobą ciągłego pospiechu, jak poprawić kadr, jasność i kolorystykę zdjęć, jak podkreślić zalety i zatuszować niedoskonałości sylwetki, czy też jak skutecznie radzić sobie z problemami.  Będzie również możliwość rozładowania emocji poprzez grę na afrykańskich bębnach. A amatorki dobrej herbaty poznają różnicę pomiędzy piciem i kosztowaniem tego napoju.

WARSZAWA

Warszawski Przegląd upłynie pod hasłem: Jak dbać o swój wizerunek biznesowy oraz jak dbać o swoje ciało duszę i umysł.

Pierwszy dzień warszawskiego Przeglądu Warsztatów (poniedziałek, 21 września) poświęcony będzie rozwojowi biznesowemu. Uczestniczki wydarzenia będą rozmawiać o skutecznej i świadomej komunikacji. Odpowiedzą sobie również na pytanie, jak budować markę osobistą i świadomie nią zarządzać, będziemy również rozmawiać o roli kobiety w biznesie.

Drugi dzień wykładowy  (wtorek, 22 września) upłynie pod hasłem: Dbaj o siebie! O swój umysł, ciało i duszę. Porozmawiamy  o kobiecej seksualności, najpopularniejszych przekonaniach dotyczących seksu i relacji oraz o tym, jak wieść spełnione życie seksualne na każdym etapie życia.  Poruszymy temat związany z właściwym odżywianiem i dbaniem o właściwą dietę. Dotkniemy tematu związanego z zadowoleniem z naszego życia i wszystkim tym co nam w duszy każdej gra.

Kolejne trzy dni (23-25 września) to warsztaty rozwojowe, podczas których uczestniczki będą poruszać  temat  perfekcjonizmu, poznają ciemne i jasne strony finansowania biznesu, przekonają się, że w działaniu ograniczają nas wyłącznie przekonania. Będzie możliwość stworzenia indywidualnego naturalnego kremu, wzmocnienia poczucia własnej wartości poprzez pracę z ciałem oraz wyrażenia siebie za pomocą rysunku strukturalnego.

Ponadto panie będą mogły skorzystać z indywidualnych konsultacji psychologicznych, coachingowych, prawniczych i stylistycznych.

Grunt to dbałość o rozwój

Program wydarzenia jest bogaty i skutecznie zapełni czas dbającym o rozwój paniom.  Oferta programowa Empirii da paniom możliwość zapoznania się z najnowszymi i najlepszymi propozycjami szkoleń oraz warsztatów rozwojowych. W rezultacie zaś spowoduje pobudzenie kobiet do działania, zdobywania nowych umiejętności i odkrywania swojego potencjału.

Z programem wydarzenia można się zapoznać na stronie www.empiria-rezerwacje.pl .

Komentarze (7)

eve

7 lat temu

chetnie bym na te warsztaty pochodzila i ubolewam ze nie ma takich w moim miescie

Emilly27k

7 lat temu

Szkoda,że w Krakowie nie ma takich warsztatów zorganizowanych dla kobiet. Inwestowane jest w edukację, a nie zajęć rozwijających dla kobiet w każdym wieku.

Mindi

7 lat temu

Mieszkanki dużych miast mają wielkie szczęście, tyle propozycji do wykorzystania. W moim mieście malo się dzieje, jak chcę coś zrobić lub w czymś uczestniczyć to muszę jechać do Łodzi albo Wrocławia. Lubię poznawać rózne nowoiści i chętnie wzięłabym udział ale czas dojazdu i dodatkowe koszty są znaczną przeszkodą. Jednak dla chcącego nic trudnego, potrafię sobie coś znaleźć, czasem są to zajęcia gimnastyki czy tańca a czasami czas ze znajomymi 🙂

Tess

7 lat temu

Panie mieszkające w dużych miastach mają dużo szczęścia, ze mogą korzystać z takich zajęć. U mnie nic takiego nie ma.

pati25

7 lat temu

Tematy warsztatów bardzo interesujące.Zapewnne wiele kobiet weźmie w nich udział.Szkoda,że tak daleko

filodendron 2

7 lat temu

Bardzo ciekawe spotkania, kobiety moga zadbać o swój rozwój wewnętrzy i zewnętrzny.Moga wreszcie zrobić coś dla sibie. Świetna inicjatywa 🙂

eve

7 lat temu

bardzo fajne i ciekawe te warszataty ,niestety dojazd by mie sie nie oplacal

Zostaw komentarz