Dzieje się Nagrody Najnowsze

Rozwiązanie konkursu: suplement diety Reumpapai!

reumpapai-suplement

Mniej lub bardziej nasilone dolegliwości reumatyczne to chleb powszedni większości z nas. Musimy więc nauczyć się sobie z nimi radzić, chociażby sięgając po Reumpapai firmy Herbalmed, suplement diety z apteki wspomagający w naturalny sposób funkcjonowanie naszego układu kostnego, stawów oraz mięśni.

Choroby nazywane potocznie reumatycznymi to nie jedna, ale wiele dolegliwości o różnym pochodzeniu i nasileniu: choroby zwyrodnieniowe stawów (rwa kulszowa i ramienna), reumatoidalne zapalenie stawów i nerwobóle mięśniowe. Zwyrodnienia kręgosłupa mogą powodować dolegliwości neurologiczne – ucisk na naczynia krwionośne albo nerwy bywa przyczyną bólu i zawrotów głowy, a nawet i zaburzeń świadomości.

Co złagodzi dolegliwości bólowe? Możemy sięgnąć po suplementy diety, które wspomagają naturalne funkcje narządu ruchu, stawów i mięśni. Na przykład Reumpapai – suplement diety, w którego składzie znajdziemy standaryzowane ekstrakty roślinne:

  • ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej (Glycyrrhizae radix extract),
  • ekstrakt z kory cynamonowej (Cinnamommi cortex extract),
  • ekstrakt z owocu pieprzu jawajskiego (Retrofracti fructus extract).

Rośliny, z których pozyskuje się te ekstrakty, są powszechnie wykorzystywane i całkowicie bezpieczne – używane w kuchni i stosowane od wieków w tradycyjnej, wschodniej medycynie w łagodzeniu bólu i stanów zapalnych, szczególnie stawów, mięśni, rwie kulszowej, ramiennej i tzw. zapaleniu korzonków.

Wygraj  suplement diety Reumpapai!

Specjalnie dla czytelniczek portalu Dojrzalakobieta.pl firma Herbalmed ufundowała 5 zestawów suplementu diety Reumpapai (w skład każdego pakietu wchodzą 2 opakowania preparatu). Aby zdobyć  jeden z nich, wystarczyło dokończyć poniższe zdanie.

„Chciałabym wygrać suplement diety Reumpapai, ponieważ…”

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej prezentujemy zwycięzców konkursu.

elka: „Chciałabym wygrać suplement diety Reumpapai, ponieważ jestem babcią i ból stawów przeszkadza mi w zabawie z wnukami. Z bólem serca odmawiam im wspólnych zabaw ruchowych. Być może ten suplement umożliwiłby mi większą aktywność fizyczną, co dałoby mi wiele szczęścia i radości.”

Iwona: „Chciałabym wygrać suplement diety Reumpapai, ponieważ zawsze wybieraj jak najbardziej naturalne produkty. Uważam, że takie są dla mnie zdrowe i bezpieczne.”

basia50: „Chciałabym wygrać suplement diety Reumpapai, ponieważ do tej pory żaden lek ani inny preparat nie wyleczył moich bolących mięśni i stawów. Rzucam wyzwanie Reumpapai i liczę na efektywne działanie.”

Jana: „Chciałabym wygrać suplement diety Reumpapai, ponieważ od zawsze żyję aktywnie i chciałabym aby tak zostało. Uprawiam sport i mimo swojego wieku, staram się utrzymać formę. Wiem jak ważna jest profilaktyka, szczególnie chorób reumatycznych, dlatego chętnie zacznę stosować te suplementy. Z nimi na pewno będę aktywna i zdrowa mimo upływu czasu.”

doro_ta: „Chciałabym wygrać suplement diety Reumpapai, ponieważ problem bolących stawów towarzyszy mi odkąd zmieniłam pracę. Obecnie, dużo czasu spędzam siedząc w jednej pozycji, co odczuwa mój kręgosłup i całe ciało. Żałuję, że już wcześniej nie zadbałam o zdrowie stawów i kości. Chciałabym naprawić ten błąd i mam nadzieję, że te suplementy mi pomogą.”

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!

Tekst sponsorowany

Komentarze (8)

ewarad

2 lata temu

Nie wygrałam Reumpapai, ale go stosowałam i mogę polecić. Szybko przynosi ulgę.

basia50

2 lata temu

Wygrałam, stosowałam i w tym roku ponownie kupiłam, gdyż problem bólu w stawach wrócił. Tak jak za pierwszym razem Reumpapai mi znowu pomógł i w pełni mogę polecić 🙂

pati25

4 lata temu

Gratuluję wygranej w konkursie 🙂 Życzę,aby ten suplement przyniósł Wam ulgę w dolgliwościach

Mindi

4 lata temu

Gratuluję wygranej, życzę aby suplement pomógł w dolegliwościach.

Tess

4 lata temu

Gratuluję koleżankom.

drobina

4 lata temu

Gratulacje Babeczki. Oby ten preparat skutecznie żłagodził Wasze dolegliwości.

eve

4 lata temu

ja tez chcialabym zlozyc gratulacje wygranym !

Emilly27k

4 lata temu

Moje gratulacje dla wygranych koleżanek w konkursie dotyczącym suplementów diety.

Zostaw komentarz