Dzieje się Nagrody

Rozwiązanie konkursu – bądź piękna na wiosnę

bądź piękna na wiosnę

Rozkwitająca wokół wiosna to najlepsza okazja, by zadbać o piękną i zdrową skórę. Po zimie traci ona blask i zwykle potrzebuje odpowiedniej dawki nawilżenia. Bądź piękna na wiosnę – popraw napięcie skóry twarzy, wygładź wszelkie zmarszczki. Nawilżaj i przywróć blask na wiosnę! Regeneruj skórę z kosmetykami marki JADWIGA i ciesz się atrakcyjnym wyglądem!

Skóra piękna wiosną

Wiosną każda kobieta pragnie być piękna niczym otaczająca ją natura. Pielęgnacja skóry jest bardzo ważna, ponieważ wraz z wiekiem i zmianami klimatycznymi, traci ona swój naturalnie piękny wygląd. Pojawiają się zmarszczki i przebarwienia. Spada jędrność i poziom elastyczności skóry. Sposobem na odpowiednią pielęgnację dojrzałej skóry są kosmetyki marki JADWIGA, które przywrócą jej blask i jędrność. Już dziś weź udział w naszym konkursie, w którym do wygrania są kosmetyki marki JADWIGA i bądź piękna na wiosnę!

Wygraj zestaw kosmetyków marki JADWIGA!

Aby zdobyć jeden z trzech zestawów kosmetyków o działaniu przeciwzmarszczkowym i ujędrniającym marki JADWIGA, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe:

Jak wygląda twoja wiosenna pielęgnacja skóry?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej prezentujemy zwycięskie wypowiedzi.

Anna: Na wiosnę moja skóra woła o nawilżenie, więc dodaję jej tego, co potrzeba najwięcej. Zaczynam chronić od słońca i zmarszczki niweluję. Wtedy wyglądam promiennie i doskonale się z tego powodu czuję. Wiosna szybko przeminie i przyjdzie upragnione lato, dlatego pielęgnacja skóry zawsze jest dla mnie ponad to 🙂

Teresa: Po zimie moja cera jest cienka jak papier, bardzo jest wysuszona. Do poprawienia wyglądu mojej skóry używam samych naturalnych kosmetyków. Co drugi dzień wieczorem nakładam na moją twarz maseczkę ze śmietanki i jajka, trzymam pół godziny i zmywam. Potem nakładam krem odpowiedni dla mojej skóry. W każda sobotę robię kompres ze siemienia lnianego, leżę z kompresem 20 minut, potem zmywam i nakładam krem. W złym stanie są także moje ręce, każdego wieczora nakładam grubą warstwę kremu z serum i na to rękawiczki foliowe i wełniane. Śpię tak w nocy i rano mam miękką skórę na dłoniach.

Katarzyna: Pielęgnacja skóry jest jak z natury. Kocham proste rozwiązania, dlatego liczą się dla mnie dobrej jakości kosmetyki, które dobrze działają na moją cerę. Codziennie stosuję krem, który ją nawilża, a raz w tygodniu odżywcze serum. Nie zapominam także o pielęgnacji skóry pod oczami czy nawilżeniu ust. Dbam o skórę każdego dnia, by była piękna nie tylko wiosną.

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!

Komentarze (5)

Mindi

5 lat temu

Gratuluję wygranej 🙂 Nagroda jest naprawdę wspaniała, duży zestaw kosmetyków.

pati25

5 lat temu

Gratuluję nagrody 🙂 Świetne wypowiedzi

Tess

5 lat temu

Gratuluję koleżankom.

dulcynea

5 lat temu

Gratuluję zwycięstwa w konkursie 🙂

Aneczka2015

5 lat temu

Moje gratulacje 🙂

Zostaw komentarz