Dzieje się Nagrody Najnowsze

Rozstrzygnięcie konkursu z powieścią obyczajową „Tuż za rogiem”

powiesc-obyczajowa

Tomek, odnoszący sukcesy biznesmen. Monika, niespełniona malarka. Dawna miłość i fascynacja innością odleciały w siną dal. Rozczarowani małżeństwem, oddalili się od siebie i wygląda na to, że nie ma szans na porozumienie.

Skupieni na sobie,  nie zwracają uwagi na to, co dzieje się tuż za rogiem. Dopiero pojawienie się tajemniczego mężczyzny, w długim płaszczu z wyszytą na plecach klepsydrą, uruchomi ciąg dramatycznych zdarzeń. Lawina toczy się coraz szybciej – morderstwo, wypadek, zdrada i utrata pracy. Monika i Tomek muszą się z tym zmierzyć i odnaleźć swoją miłość.

W pierwszej połowie lipca ogłosiliśmy konkurs, w którym dzięki uprzejmości wydawnictwa Zysk i S-ka można był wygrać 1 z 3 egzemplarzy powieści obyczajowej „Tuż za rogiem”.  Aby zdobyć jeden z nich wystarczyło w sposób kreatywny dokończyć poniższe zdanie.

„Kryzys w małżeństwie pojawia się, gdy…”

Poniżej prezentujemy nagrodzone odpowiedzi, powieść obyczajowa „Tuż za rogiem” wędruje do:

  • Alicja K., Pułtusk:  „Kryzys w małżeństwie pojawia się, gdy dwoje ludzi przestaje ze sobą  szczerze rozmawiać. Gdy tracimy zainteresowanie przemyśleniami, planami, radościami i smutkami partnera, w związku zaczynają dziać się złe rzeczy, które stopniowo prowadzą do jego rozpadu. Nie ma dla małżeństwa lepszego spoiwa niż rozmowa”.
  • Magdalena D., Gorzów Wielkopolski„Kryzys w małżeństwie pojawia się, gdy staż naszego związku wynosi 3 lata.  Naukowcy udowodnili, iż w początkowej fazie zakochania, nasz organizm produkuje fenyloetyloaminę, która działa jak narkotyk. Gdy stężenie tego związku spada, a dzieje się tak po ok. 3 latach, trwałość małżeństwa zależy wyłącznie od jakości relacji międzyludzkich,  a jeśli te nie są dostatecznie głębokie,  zaczynamy się od siebie oddalać”.
  • Daria M., Gdynia:  „Kryzys w małżeństwie pojawia się, gdy priorytety dwojga ludzi zaczynają się różnić, choć wcześniej były  zbieżne. W takiej sytuacji tylko od partnerów zależy, czy uda się wypracować kompromis i na nowo ułożyć wspólne relacje. Czasem kwestie różniące małżonków są na tyle istotne, że nie można pogodzić ich racji”.

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. 

Tekst sponsorowany

Komentarze (8)

pati25

8 lat temu

Gratuluję nagrody książkowej.Przyjemnej lektury Wam życzę

Emilly27k

8 lat temu

Moje gratulacje dla Was:)

filodendron 2

8 lat temu

Gratulacje 🙂

Tess

8 lat temu

Gratulacje dla koleżanek, które wygrały ciekawą książkę.

drobina

8 lat temu

Interesujące wypowiedzi. Gratulacje Babeczki. Życzę Wam przyjemnej lektury

Mindi

8 lat temu

Hratuluję wygranej 🙂 Bardzo celne spostrzeżenia.

sirena46

8 lat temu

Gratulacje dla Zwyciężczyń i miłej lektury życzę 🙂
Ładne odpowiedzi 🙂

eve

8 lat temu

garulacje,ostatnia praca njabardzije odpowiada mojemu sposobowi myslenia

Zostaw komentarz