Testy redakcyjne Uroda

Redakcja testuje pomadki idealne na wiosnę: Maybelline SuperStay Matte Ink edycja we współpracy z Pumą

Maybelline SuperStay Matte Ink

Wiosna to czas, kiedy chętnie eksperymentujemy z makijażem, w tym z kolorami pomadek. Jednak wciąż większości z nas zależy na trwałości make upu. Pragniemy uniknąć sytuacji, kiedy to szminka ściera się nierównomiernie, migruje poza kontur ust i tym samym wymaga nieustannego przeglądania się w lusterku. W ramach akcji pt. Redakcja testuje pomadki idealne na wiosnę bierzemy dziś pod lupę pomadki w płynie Maybelline SuperStay Matte Ink, edycję limitowaną, która powstała we współpracy z Pumą.

Kolory

Matowe pomadki w płynie Maybelline SuperStay Matte Ink, które powstały we współpracy z Pumą, są dostępne w czterech odcieniach. Są to dość brudne i ciemne kolory. Nasze redaktorki miały okazję przetestować trzy z nich: brudny róż, brudny fiolet i taupe (brąz z domieszką szarości i fioletu). Choć odcienie są dość mocne i wyraziste, sprawdzą się w roli nudziaków u kobiet, które nie mogą używać klasycznych beży i delikatnych róży. Jeśli nie pasują ci zbyt rozbielone nudziaki, to pomadki Maybelline SuperStay Matte Ink sprawdzą się u ciebie idealnie.

Maybelline SuperStay Matte Ink

Wykończenie

Szminki mają dość gęstą formułę, która tuż po aplikacji na usta zastyga do klasycznego matu. Jest on dość lekki i nosi się go naprawdę komfortowo.

Pigmentacja

Pomadki w płynie Maybelline SuperStay Matte Ink charakteryzują się wysoką koncentracją pigmentu. Wystarczy jedno pociągnięcie warg, by te pokryły się wyraźnym kolorem. Nie jest to kosmetyk, w przypadku którego istnieje możliwość budowania efektu.  Nie da się bowiem uzyskać z jego z pomocą półtransparentnego efektu. To szminki idealne dla kobiet, które lubią wyrazisty makijaż ust.

Maybelline SuperStay Matte Ink

Trwałość

To najtrwalsze szminki, z jakimi spotkały się nasze redaktorki. Gdy pomalujesz nimi usta rano, o 23 wciąż będziesz miała wyrazisty makijaż, który najłatwiej usuniesz, nakładając na wargi grubą warstwę pomadki ochronnej, a następnie ją ścierając chusteczką higieniczną. Szminki w płynie Maybelline SuperStay Matte Ink nie znikają z warg nawet podczas posiłków.

Konsystencja

Pomadki w płynie Maybelline SuperStay Matte Ink mają postać gęstej pasty, która po rozprowadzeniu od razu zastyga do matu. Trzeba zatem pospieszyć się z nanoszeniem ewentualnych poprawek.

Maybelline SuperStay Matte Ink

Aplikator

Ma postać łezki lekko wygiętej ku górze, pozwala na precyzyjną aplikację kosmetyku zarówno na dolnej, jak i górnej wardze.

Cena

Waha się w granicach 25-40 zł.

Komentarze (4)

dolores

4 lata temu

Lubię trwałe pomadki, to coś dla mnie:)

leticia

4 lata temu

Róż wydaje się najbardziej twarzowym odcieniem z tej serii:)

irminella

4 lata temu

Chętnie wypróbuję którąś z tych pomadek ze względu na trwałość:)

lady in red

4 lata temu

Najbliżej mi chyba do różu z tej serii:)

Zostaw komentarz