w rytmie passady
Tytuł
W rytmie passady
Autor
Anna Dąbrowska
Rok wydania
2017
Ilość stron
-
Wydawnictwo
Zysk i S-ka
Źródło zdjęcia
Wydawca
w rytmie passady

Julita, uczennica warszawskiego liceum, w niczym nie przypomina typowej nastolatki. Nie chodzi na imprezy ani na randki, nie spotyka się z przyjaciółmi. Żyje w cieniu wydarzenia z przeszłości, które nie pozwala jej zachowywać się tak jak klasowe koleżanki. Pewnego dnia otrzymuje propozycję, która może jej pomóc przełamać strach. Jedyne, co musi zrobić, to zatańczyć w konkursie kizomby.

Marcel jest tancerzem i instruktorem, który zaraża swoją pasją innych w szkole tańców latynoamerykańskich. Jego życie ulega całkowitej przemianie, kiedy dowiaduje się o chorobie matki. Światełkiem w tunelu okazuje się konkurs tańca, w którym mężczyzna postanawia wystartować. Wygraną chciałby przeznaczyć na pomoc matce.

Dwoje obcych sobie ludzi zaczyna łączyć jedno pragnienie, chociaż każde z nich postrzega zwycięstwo w zupełnie innym wymiarze. Wydaje się, że Julitę i Marcela dzieli przepaść, której nie można pokonać, a jednak…

W tańcu i miłości wszystko może się zdarzyć.

5 KOMENTARZE

  1. W życiu wszystko może się zdarzyć 🙂 Już nie mogę się doczekać aby poznać losy tych bohaterów. Lubię książki o przełamywaniu siebie i zmienianiu życia na lepsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ