perska nienawiść
Tytuł
Perska nienawiść
Autor
Laila Shukri
Rok wydania
2018
Ilość stron
448
Wydawnictwo
Prószyński i S-ka
Źródło zdjęcia
Wydawca
perska nienawiść

Nowa książka autorki bestselleru “Byłam kochanką arabskich szejków”.

Znana z kart “Perskiej miłości” Lidka po dramatycznej ucieczce z Kuwejtu wiedzie w Polsce ustabilizowane życie. Razem z dziećmi wyjeżdża na wakacje na Majorkę, gdzie poznani mężczyźni zabiegają o jej względy. Czy kolejny raz uwierzy w miłość?
Na prośbę przyjaciółki Lidka wyjeżdża na kilka dni z dziećmi do Kuwejtu, a tam demony przeszłości zakłócają spokój jej rodziny…
Czy podstępna nienawiść zniszczy wszystko, co budowane przez lata? Ile siły jest w samotności? Ile można poświęcić dla rodziny?

Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu, Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje kolejną podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w pustynnej oazie czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. W 2014 roku ukazał się jej debiut powieściowy Perska miłość, który podbił serca polskich czytelniczek. Kolejne tytuły: “Byłam służącą w arabskich pałacach”, “Perska zazdrość”, “Jestem żoną szejka”, “Perska namiętność” i “Byłam kochanką arabskich szejków”, trafiły na listy bestsellerów.

4 KOMENTARZE

  1. Czytałam wciągającą, pierwszą część „Byłam kochanką arabskich szejków”, książka jest niesamowita. Wiedziałam, że będą opisane kolejne losy bohaterki i czekałam na tę książkę. Zaczynam się rozglądać za “Perską nienawiścią”, jestem ciekawa jak potoczą się losy tej bohaterki.

    • Takie książki to zawsze dużo emocji. Czasem się boję po taką sięgnąć, ponieważ wiem, że będę mocno przeżywać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ