jesteś wędrówką
Tytuł
Jesteś wędrówką
Autor
Paulina Młynarska
Rok wydania
2018
Ilość stron
256
Wydawnictwo
Prószyński i S-ka
Źródło zdjęcia
Wydawca
jesteś wędrówką

Każdego dnia jesteś w podróży.

Boisz się zmian? Na myśl o samotnej podróży na drugi koniec świata dostajesz ataku paniki? W nowym miejscu czujesz się zagubiona? To najlepszy moment, żeby śmiało pójść własną drogą. Lepszego nie będzie!
W kilkunastu historiach Paulina Młynarska opowiada o tym, jak sprzedała dom w Kościelisku, gromadzone przez lata graty i zaczęła podróżować po świecie. Przejechała tysiące kilometrów, by zrobić porządki we własnym wnętrzu i stać się niezależną emocjonalnie.
“Jesteś wędrówką” to opowieść o podróżowaniu. Ale nie takim, które zaczyna się na lotnisku. To podróż przez otwartość na świat, pracę nad sobą i umiejętność wychodzenia ze strefy komfortu. Bo podróżować można, nie wychodząc z domu. Choć nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś jutro spakowała walizki i poleciała do Azji. Już nie!

Paulina Młynarska (ur. 1970) – dziennikarka, producentka radiowa i telewizyjna, związana z rynkiem polskim i francuskim. Felietonistka, blogerka, autorka scenariuszy, piosenek, wierszy i książek, znana z ciętego języka, własnego zdania i odważnego podejścia do tematów tabu. Przez ponad dekadę na antenie TVN Style współprowadziła talk-show “Miasto kobiet”. Stworzyła program “Lustro” w Onet.pl, pisze felietony dla Onetu i prasy, prowadzi autorskie warsztaty rozwojowe dla kobiet “Miejsce Mocy”. Współorganizuje kobiece wyprawy do Azji. Feministka, narciarka, podróżniczka i certyfikowana nauczycielka jogi. Matka dorosłej córki. Dzieli życie między Indie, Sri Lankę, Grecję i Polskę.

2 KOMENTARZE

  1. Czasami jest tak, że spojrzy się na książkę, na tytuł i czuje się, że to książka dla mnie. I teraz to poczułam. Do tego przeczytałam opis i chcę tą książkę mieć i mam nadzieje, że otworzy ona przede mną pewną ścieżkę i nauczy jak zrobić pierwszy kroczek. Nie mam potrzeby zwiedzać świata ale jak napisano ” To podróż przez otwartość na świat, pracę nad sobą i umiejętność wychodzenia ze strefy komfortu. Bo podróżować można, nie wychodząc z domu. ” I właśnie tego teraz potrzebuję.

    • A ja nie 🙂 Mogłabym przeczytać, gdyby wpadła mi w ręce, ale specjalnie szukać tej książki nie będę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ