calamity
Tytuł
Calamity
Autor
Brandon Sanderson
Rok wydania
2017
Ilość stron
470
Wydawnictwo
Zysk i S-ka
Źródło zdjęcia
Wydawca
calamity

Gdy Calamity rozświetliła niebo, zrodzili się Epicy. Od tamtej pamiętnej nocy życie Davida jest nierozerwalnie związane z ich zbrodniami.

Stalowe Serce zabił jego ojca. Pożar skradł mu serce. A teraz Regalia zamieniła jego najlepszego sprzymierzeńca w groźnego wroga.

David znał tajemnicę Profesora i zatrzymał ją dla siebie nawet wtedy, gdy Profesor z trudem panował nad swoją mocą Epika. Jednak starcie ze Znikającym w Babilarze przeważyło szalę. Były przywódca Mścicieli przeszedł na drugą stronę. Zapadł w mroczną otchłań zła szerzonego przez Epików na całym świecie, z której – jak powszechnie sądzono – nie ma powrotu.

Jednak wszyscy się mylą. Odkupienie jest możliwe nawet dla Epików, czego dowiodła Megan. Nie wszyscy są straceni. Nie całkowicie. A Dawid jest na tyle szalony, aby stawić czoło najpotężniejszemu z elity Epików, aby ocalić przyjaciela. Albo zginąć…

4 KOMENTARZE

  1. Nie przepadam za fantastyką, ale moje dzieci ją uwielbiają. Gdyby nie Pratchett czy Sanderson prawdopodobnie nie czytałyby żadnych książek. W ogóle cieszę się, że jest gatunek literacki, który ich interesuje:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ