barwy miłości uwiedzenie
Tytuł
Barwy miłości. Uwiedzenie
Autor
Kathryn Taylor
Rok wydania
2017
Ilość stron
352
Wydawnictwo
Akurat
Źródło zdjęcia
Wydawca
barwy miłości uwiedzenie

Kusi, uwodzi i zniewala. Tu wzniosłe uczucia przeplatają się z bezwstydnymi igraszkami i ognistymi namiętnościami. Nadchodzi najnowsza część rozpalającej zmysły erotycznej serii. Barwy miłości. Uwiedzenie Kathryn Taylor, jedna z najgorętszych premier tej jesieni, w księgarniach już 18 października.

Samotne życie w Londynie doprowadza Sophie do rozpaczy. Cudowne dni i noce, które spędzała z Matteo w Rzymie, wydają się wspomnieniami z innego świata. Ogarnia ją tęsknota, płonie w niej niezaspokojone pożądanie. Korzystając z pierwszego lepszego pretekstu leci do Włoch… i wszystko znowu jest jak dawniej. Przynajmniej pozornie. Matteo sprawia wrażenie zachwyconego jej przybyciem. Otacza ją czułością i zachwytem, o jakich marzyłaby każda kobieta, a jego namiętność nie ma sobie równych. Niestety, mroczna przeszłość zabójczo przystojnego kochanka kładzie się cieniem na ich związku. Czy dwoje młodych, zakochanych ludzi znajdzie w sobie dość sił, żeby pokonać przeszkody dzielące ich od prawdziwego szczęścia?

Cykl ,,Barwy miłości” uwiódł czytelniczki na całym świecie. Erotyczna seria zafascynowała także polskie miłośniczki gorących historii, które z niecierpliwością czekają na kolejne części cyklu. Kathryn Taylor potrafi zawładnąć wyobraźnią i zmysłami. W jej powieściach pojawia się wszystko, co uwodzi i zniewala: – gorące uczucie, płomienny romans, miłosne upojenie i odważne opisy erotycznych uniesień.

            Niepewnie wyciągam ramiona i sięgam tam, gdzie stał przed chwilą. Opieram dłonie na jego szerokiej piersi i czuję, jak mnie obejmuje i przyciąga. Drżąc, wdycham znajomy zapach i czuję jego dłonie na placach i pośladkach.

               – Sophie, nie wolno nam! – szepce mi ochryple do ucha, lecz ja go nie słucham, bo jego usta muskają mój policzek, przez co nie mogę skupić się na żadnej myśli. A potem, w końcu, czuję jego wargi na swoich. Rozchylam je chętnie i zapominam o wszystkim, co mnie otacza.

– fragment książki

Kathryn Taylor – urodziła się w Kanadzie, w Nowej Fundlandii. Teksty literackie pisała już w szkole podstawowej. Pierwszą historię opublikowała w wieku jedenastu lat. Debiutancka powieść Kathryn Taylor, ,,Barwy miłości”, zyskała ogromną popularność zwłaszcza wśród czytelniczek i czytelników zafascynowanych ,,50  twarzami Greya”. Jej cykl ,,Barwy miłości” w Niemczech odniósł wielki sukces: pół miliona sprzedanych egzemplarzy i drugie miejsce na liście bestsellerów tygodnika „Der Spiegel”. Również w Polsce zyskał grono wiernych fanek.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ