Kultura Styl życia

Przeczytane, czyli książki, po które warto sięgnąć tej zimy

książki

Z niecierpliwością czekamy na wiosnę, ale ta chyba nieprędko odwiedzi nas w tym roku. W związku z tym, czas oczekiwania warto poświęcić na coś przyjemnego, a tym z pewnością jest czytanie. Mamy dla Was kilka propozycji na książki, po które warto sięgnąć tej zimy.

Znajdę cię wszędzie – Kazimierz Kiljan

Poznajemy Dominikę, która zakochuje się w przystojnym i czarującym chłopaku. Ich historia jest jednak daleka od miłości przedstawianych w romantycznych filmach. Autor pokazuje nam gorzką stronę związku, pełnego przemocy i cierpienia oraz próby ucieczki od życiowego piekła, które odbywa się w mieszkaniu pary. Polskie realia, bezinteresowna pomoc i dobroć ludzi a do tego historia, która mogłaby przytrafić się każdemu z nas. Jeśli lubicie kryminały, z pewnością spodoba się wam powieść Kazimierza Kiljana. Pochłoniecie ją szybciej, niż myślicie!

48 tygodni – Magdalena Kordel

Magdalena Kordel wznawia swój literacki debiut, który już od pierwszych stron skrada serce czytelnika. Zapewniamy, że przy tej książce będziecie śmiać się od ucha do ucha. Natasza udowodni wam, jakie scenariusze pisze życie, a wychowanie dziecka nie jest takie proste, jak się wydaje. Jej słodka córeczka i jej zabawne oraz dosadne teksty sprawią, że czytanie tej powieści upłynie wam w wybornym nastroju. 48 tygodni to nie tylko pozycja dla miłośników twórczości Kordel. Tę książkę po prostu trzeba przeczytać, chociażby dla poprawy nastroju.

Eat Pretty Every Day – Jolene Hart

Miłośnicy książek o zdrowym stylu życiu, naturalnych produktach i pielęgnacji rodem z ogródka będą zachwyceni pięknie wydanym poradnikiem. Książka podzielona jest na pory roku, co ułatwia czytanie i odnalezienie się w całej tej ilości porad, jakie serwuje nam autorka. Na zimowe wieczory w sam raz, szczególnie, by pomyśleć o sobie, zdrowiu i pięknie, które ma każda z nas. W końcu warto dbać o siebie cały rok i być gotową w pełni na nadejście cudownej wiosny.

Do jutra w Amsterdamie – Agnieszka Zakrzewska

Bohaterka Agnieszka wyrusza nagle do Holandii, by ratować z opresji swoją siostrę. Młoda dziewczyna poznaje inną kulturę, swoich pracodawców, którzy ją zaskoczą oraz miłość. W kraju tulipanów i rowerów zaczyna nowe życie, które ma dla niej wiele niespodzianek. Agnieszka będzie musiała zmierzyć się z wieloma problemami, nie tylko swoimi. Czy wybierze właściwą drogę i czy całkowicie zakocha się w Holandii? Powieść Agnieszki Zakrzewskiej z pewnością zachwyci każdego, kto uwielbia historie z życia wzięte.

Projekt miłość – Karolina Krauze

powieśćProjekt miłość to coś w rodzaju poradnika, ale napisanego w oparciu o życiowe doświadczenia autorki i osób, które spotkała na swojej drodze. Bez zbytniego słodzenia, prawdziwie i szczerze. Ciekawa alternatywa dla wszystkich poradników o miłości i związkach, które znajdziemy w księgarniach. Wielki plus za przykłady, które pokazują nam, co tak naprawdę robimy nie tak, szukając miłości na całe życie. Książka dla każdego, kto ma w sobie choć odrobinę wiary w miłość.

Katarzyna Antos

Komentarze (5)

pati25

2 lata temu

Na pewno to ciekawe książki.Mnie bardzo zaciekawił opis książki „Znajdę cię wszędzie”.Chcę ją przeczytać 🙂

Tess

2 lata temu

Jeśli są to ładne książki to wypożyczę z mojej bibliotece. Teraz jest zimno to nie chodzę sama tylko przynosi mi córka albo wnuczka. Niedługo wiosna i sama sobie pójdę wybrać.

Mindi

2 lata temu

Czasami trudno się zdecydować na jedną z wielu setek książek do wyboru, ciągle jest wydawanych tak wiele świetnych pozycji. Takie polecone książki ułatwiają mi podjęcie decyzji. Już zamówiłam w bibliotece przez internet „48 tygodni” M. Kordel 🙂 Rozejrzę się także za wiele obiecującym poradnikiem Jolene Hart.

ewalub

2 lata temu

Książką „Znajdę cię wszędzie” Redakcja zaciekawiła mnie podczas konkursu i jest to książka, która chętnie przeczytam

    linea

    2 lata temu

    Mnie również ta książka zaintrygowała, będę na nią polowała 🙂

Zostaw komentarz