Styl życia

Prezent dla mamy na święta

Prezent dla mamy na święta

Image by Freepik

Obdarowywanie bliskich prezentami na święta niektórym sprawia ogromną przyjemność, a dla innych jest przykrym obowiązkiem. Nie każdy umie i wie, jak wybierać prezenty, nawet dla najbliższych osób, takich jak mamy. Jak dobrze obdarować je na święta? Przede wszystkim od serca.

Jak obdarować mamę?

Prezenty dla rodziców niekiedy sprawiają poważny problem. Mamy lubią twierdzić, że cieszą się z samej obecnoci swoich dzieci i nie potrzebują żadnych prezentów. Ciężko wobec takiego wyznania wymyślić, jaki prezent im wręczyć. Jeśli niełatwo stwierdzić, jakiego obszaru mogą dotyczyć konkretne marzenia, warto zdecydować się na prezenty, które okazują troskę i miłość wobec mamy. Świetnym rozwiązaniem może być biżuteria, świece, książka ulubionego autora czy ciepła piżama, a także wspólne spędzenie czasu, np. w teatrze, spa, czy na warsztatach.

Dla mam, które nie są domatorkami, można wybrać coś ekstrawaganckiego lub związanego z aktywnością fizyczną – dzień w parku rozrywki, kije do nordic walking czy inne akcesorium do jej ulubionego sportu. Panie, które są praktyczne, mogą się ucieszyć z drobnej elektroniki do pielęgnacji – prostownicy do włosów, masażera lub zestawu do stylizacji paznokci. W ramach akcesoriów pielęgnacyjnych można pomyśleć o zestawie z kulami i płynem do kąpieli, balsamem i olejkiem rozgrzewającym.

Karty podarunkowe – prezenty na spełnianie marzeń

Jeśli prezenty to nadal wyzwanie, alternatywą może być zakup karty podarunkowej. Voucher dla mamy to sposób na wręczenie prezentu, ale ostateczny wybór, co nim będzie, należy do osoby obdarowywanej. W ten sposób, jeśli wiadomo, że mama miała ochotę na masaż, zakup karty podarunkowej do spa może spełnić jej marzenie. Dodatkowo sama wybierze rodzaj masażu, na który chce iść, kierując się swoimi aktualnymi (i najlepiej sobie znanymi) potrzebami.

Karty podarunkowe mogą realizować wiele zachcianek – od wizyty w salonie piękności, spa, przez voucher zakupowy, kończąc na skoku ze spadochronem, locie w tunelu aerodynamicznym czy skoku na bungee.

W ramach karty podarunkowej można znaleźć prezenty, które są praktyczne, ekskluzywne, ukształtują przyjemne wspomnienia czy będą związane z miłymi przeżyciami. Wybór danej kategorii, np. sklepu jubilerskiego, nadal pozwala na szeroki wybór spośród szerokiego asortymentu, dlatego każda mama może znaleźć coś dla siebie. Karty podarunkowe pozwalają także na dostosowanie wysokości sumy pieniężnej według uznania – voucher może opiewać na kwotę od kilkudziesięciu złotych do nawet kilku tysięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *