Najnowsze Styl życia

Późne wakacje w luksusie

wakacje w luksusie

Dla uczniów czas wakacji minął, co nie oznacza, że ci nieco starsi zakończyli już sezon urlopowy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by jesienią wybrać się na późne wakacje w luksusie. Gdzie warto pojechać?

Wakacje w wersji lux

Każdy z nas zasługuje na odpoczynek a wakacje są ku temu najlepszą okazją. Ale nie wszyscy udają się na wypoczynek w lipcu czy sierpniu. Niektórzy wolą wyjazdy poza sezonem, gdy w kurortach nie ma tłoku, a pogoda wciąż sprzyja kąpielom czy wizytom na plaży. Wakacje w wersji lux to propozycja dla tych, którzy chcą zakosztować luksusowego życia. Baseny, kompleksy SPA czy egzotyczne plaże – na to wszystko możemy liczyć podczas takiego wyjazdu.

Szwajcaria

Szlaki turystyczne, jeziora i piękne widoki zaserwuje nam Szwajcaria. Wynajęta willa zachwyci każdego gościa, niezależnie od pory roku, w której tam przybędzie. W Szwajcarii nie brakuje popularnych ośrodków narciarskich czy pól golfowych. Miłośnicy aktywnego wypoczynku nie będą narzekać na brak rozrywek.

Francja

We Francji także wypoczniemy, ale niekoniecznie w Paryżu. Zdecydowanie lepiej wybrać się do jednego z luksusowych dworków, które są bardzo urokliwe. Posiadłości,mimo swojego wieku mają nowoczesne wyposażenie, więc goście nie muszą się niczym przyjmować. Piękne ogrody i baseny to tylko niektóre z atutów takich miejsc. To także duża prywatność, której nie uświadczymy w wielkich kurortach i na plażach.

Chorwacja

Chorwacja jest popularnym krajem, który Polacy wybierają na wakacje. Wybierając mniej popularne miasta znajdziemy piękne rezydencje, z których widok rozpościera się na wybrzeże. To idealny pomysł dla tych, którym marzą się wakacje na plaży. Luksusowe wille często są przystosowane także dla dzieci, więc na tego typu wakacje możemy zabrać nasze pociechy.

Hiszpania

Wypoczynek w Hiszpanii to propozycja dla całej rodziny. Wiele obiektów zapewnia rozrywki takie jak korty tenisowe,place zabaw czy baseny z widokiem, zapierającym dech w piersiach. Do tego gorące słońce i nic więcej nie potrzeba do perfekcyjnego relaksu.

Portugalia

Sąsiadka Hiszpanii, czyli Portugalia oferuje podobne luksusy. Rezydencje z wielkimi patio i tarasami chętnie ugoszczą turystów. Miejsce do grillowania czy pobliska plaża to argumenty, które zachęcają do wakacji ze znajomymi i dziećmi. Widok na morze z pewnością zachwyci każdego, kto wybierze się do tego kraju.

Południowa Afryka

późne wakacjeMiłośnikom egzotyki spodoba się Południowa Afryka, Widok na góry i Ocean Atlantycki zapewni wiele wrażeń. Letniskowe domki, w pełni wyposażone, razem z prywatnymi basenami i ogrodami to prawdziwe wakacje marzeń. A jak już znudzi nam się leżenie na patio, zawsze możemy udać się na spacery po afrykańskiej ziemi.

Katarzyna Antos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *