Zdrowie

Popularny oczyszczacz Sharp teraz w wersji czarnej – Sharp KC-A40EUB

Sharp KC-A40EUB

Źródło zdjęcia: Goodair.pl

Czy można połączyć wysoką skuteczność pracy urządzenia do oczyszczania i nawilżania powietrza z eleganckim i ponadczasowym designem? Okazuje się, że tak! Przykładem jest Sharp KC-A40EUB, który w świetnym stylu łączy bardzo dobre parametry techniczne oraz minimalistyczny, nowoczesny wygląd. To jednak niejedyne jego zalety.

Urządzenie pozwala na skuteczną poprawę jakości powietrza w pomieszczeniach o metrażu do 26 m2. Dzięki innowacyjnemu programowi niemalże bezgłośnej pracy (emisja dźwięku na poziomie 16 dB w trybie cichym), może być stosowany w sypialniach i pokojach dziecięcych. Jest w stanie usunąć w krótkim czasie aż 99,97% pyłów zawieszonych i innych składników wielkomiejskiego smogu, bardzo groźnego dla zdrowia ludzi.

Pozwala na usunięcie z powietrza również zanieczyszczeń takich jak wirusy, pleśnie i inne powszechnie występujące drobnoustroje czy alergeny. Radzi sobie także z niwelacją brzydkich zapachów. Skutecznie nawilża pomieszczenia, zapewniając komfort i dobre samopoczucie mieszkańców i pracowników. Elegancka czarna obudowa przyciąga wzrok, szczególnie w kontrastujących, jasnych wnętrzach.

Oczyść powietrze w eleganckim stylu z Sharp KC-A40EUW

Funkcjonalne oczyszczacze powietrza dostępne na goodair.pl, takie jak japoński KC-A40EUW, to rozwiązania, które charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem, a jednocześnie wyglądem pozwalającym na eksponowanie ich i traktowanie jako wartościowe elementy wystroju.

Innowacyjna technologia Plasmacluster pozwala na odpowiednie zjonizowanie powietrza w pomieszczeniu, skutecznie zabijając niepożądane i groźne dla zdrowia drobnoustroje chorobotwórcze – grzyby, bakterie oraz wirusy. Rozwiązanie zwalcza także unoszące się w pomieszczeniach alergeny, jest zatem polecane również alergikom i osobom cierpiącym z powodu sezonowego pylenia traw, zwierzęcej sierści czy wszędobylskich roztoczy.

Utrzymanie odpowiedniego nawilżenia oraz równowagi kationowo-anionowej (zaburzanej przez pracujące sprzęty AGD i RTV) gwarantuje poprawę samopoczucia i ogólnej jakości życia mieszkańców domów jednorodzinnych oraz pracowników biur wyposażonych w te urządzenia. Zauważalny wzrost koncentracji i obniżenie uczucia zmęczenia jest widoczny już od pierwszych godzin działania sprzętu.

Rosnąca ilość zanieczyszczeń powietrza i niebezpieczny smog szczególnie doskwierający mieszkańcom wielkich metropolii to zjawiska, z którymi można skutecznie walczyć. Urządzenia, takie jak opisywany Sharp KC-A40EUB w krótkim czasie pozwalają na zmniejszenie prawdopodobieństwa zachorowania na sezonowe schorzenia górnych dróg oddechowy. Chronią również płuca przed działanie szkodliwych pyłów zawieszonych.

Cicha praca pozwala na użytkowanie sprzętu w trybie ciągłym przez całą dobę. Jego działanie nie zakłóca snu, a jednocześnie poprawia jego jakość i zapobiega chrapaniu poprzez odpowiednie nawilżenie powietrza, a co za tym idzie błon śluzowych. Dzięki niemu obudzisz się wypoczęty, bez objawów zmęczenia czy bólu gardła, będącego skutkiem suchego powietrza.

Dlaczego warto wybrać oczyszczacz i nawilżacz Sharp?

Oczyszczacze powietrza z funkcją nawilżania marki Sharp, takie jak model KC-A40EUW to jedne z najpopularniejszych, a zarazem najlepszych rozwiązań pod względem stosunku jakości do ceny. Oferują wiele przydatnych funkcjonalności. Jakie są ich zalety i dlaczego warto wybrać właśnie te urządzenia?

 • Wielostopniowy system uzdatniania powietrza – filtruje, nawilża, niweluje odory i usuwa drobnoustroje.
 • Długa żywotność filtrów, która może sięgać nawet 10 lat.
 • W trybie cichym, przeznaczonym do sypialni i pokoi dziecięcych, urządzenie emituje hałas na poziomie zaledwie 16 dB.
 • Możliwość ustawienia blokady rodzicielskiej.
 • Wysoka energooszczędność – praca w ekonomicznej opcji to pobór mocy na poziomie zaledwie 4 W.
 • Inteligentne nawilżanie, dzięki specjalnym czujnikom temperatury i wilgotności.
 • Skuteczny jonizator, który pozwala przywrócić równowagę kationowo-anionową.
 • Automatyczny restart w przypadku chwilowego braku zasilania.
 • Sygnalizacja dźwiękowa o braku wody w nawilżaczu.
 • Opcja szybkiego oczyszczania powietrza z pyłków i kurzu.
 • Wyraźne wskaźniki informujące o stanie powietrza i jego parametrach.
 • ION SHOWER, czyli program 60-minutowej dezynfekcji pomieszczenia przy pomocy wysokiej gęstości jonów z użyciem technologii Plasmacluster.

Uniwersalne rozwiązanie jest dedykowane do niewielkich przestrzeni, a więc sprawdza się świetnie zarówno w gabinecie lekarskim, pokoju dziennym, jak i jednoosobowym biurze. Jego zastosowanie poprawia samopoczucie, a w konsekwencji wydajność i efektywność pracy. Warto więc w nie zainwestować prowadząc kilkuosobową działalność gospodarczą.

Sharp KC-A40EUW – wydajny i tani sposób na czyste powietrze

Zastosowanie nowoczesnych filtrów HEPA i innowacyjnych technologii jonizacyjnych sprawiło, że oczyszczacze powietrza SHARP to bardzo solidne i wydajne konstrukcje, które ze skutecznością niemalże 100% usuwają kurz, pyły zawieszone i patogeny.

Nowy model KC-A40EU W to tani sposób na zdrowe oddychanie. Jego elegancki, czarny design pozwala na zastosowanie go jako element wyposażenia nowoczesnych wnętrz, bez obaw o zepsucie opracowanego przez architektów efektu.

Komentarze (15)

olina

3 miesiące temu

Myślę, ze wiele firm zainwestuje teraz w oczyszczacze powietrza.

jasia

3 miesiące temu

Świetnie, że oczyszczacz usuwa też alergeny:)

julitta

3 miesiące temu

Ten czarny oczyszczacz rzeczywiście wygląda bardzo gustownie.

afra

3 miesiące temu

U mnie w domu jest oczyszczacz powietrza właśnie firmy Sharp:)

doncia

3 miesiące temu

U mnie do biura zamierzają wstawić oczyszczacz powietrza. Bardzo mnie to cieszy:)

janina

3 miesiące temu

Ja marzę o oczyszczaczu powietrza, odkąd zaczęła się afera z koronawirusem.

karina

3 miesiące temu

Rzeczywiście ten oczyszczacz nie jest bardzo drogi, a ma całkiem niezłe parametry.

ivi

3 miesiące temu

Mam alergię na kurz, taki oczyszczacz byłby dla mnie wybawieniem.

tanja

3 miesiące temu

Taki sprzęt to dziś prawdziwy skarb:)

diamond

3 miesiące temu

Taki Sharp zdecydowanie pomógłby mi poczuć się bezpiecznie w biurze, które dzielę z koleżankami.

amy_w

3 miesiące temu

Rzeczywiście te oczyszczacze prezentują się dość stylowo:)

gopita

3 miesiące temu

Widzę, że oczyszczacze Sharp zbierają najlepsze recenzje:)

tiny

3 miesiące temu

Ja myślałam o tym, aby kupić sobie do mieszkania oczyszczacz powietrza, bo mieszkam w dużym mieście blisko ruchliwej ulicy.

minnie

4 miesiące temu

Ja cenię sobie oczyszczacze powietrza. Mam takowy w swoim biurze, bo jestem alergiczką. Zdecydowanie łatwiej się z nim funkcjonuje w okresie wiosennym.

wiera

4 miesiące temu

Bardzo przydałby mi się jakiś oczyszczacz powietrza, żeby mieć pewność, że oddychamy czystym powietrzem w naszym salonie.

Zostaw komentarz