Menopauza Zdrowie

PillBerry – wyjątkowe suplementy diety dla kobiet

suplementy diety dla kobiet

Fotografia: PillBerry

Obowiązki domowe i zawodowe sprawiają, że często zapominamy o swoim samopoczuciu i zdrowiu. Z troski o Ciebie, i chęci zadbania o ciało i ducha, powstała nowa marka suplementów diety PillBerry, która stanowi odpowiedź na dolegliwości współczesnego człowieka. Poznaj wegańskie, pozbawione GMO i laktozy, bezglutenowe i cruelty free produkty stworzone na miarę nowoczesności.

Stosowanie suplementów diety w Polsce

Bazując na raportach “Ochrona zdrowia w gospodarstwach domowych”, przeprowadzanych przez Główny Urząd Statystyczny, możemy zauważyć trendy Polaków w kwestii przyjmowania suplementów diety. Powołując się na dane zawarte w opublikowanych badaniach nietrudno zauważyć tendencję wzrostową pod względem świadomości osób ankietowanych na temat suplementów diety. W roku 2010 suplementy diety stosowało 39,6% ankietowanych, gdy w roku 2020 r. liczba ta wzrosła do 66,7% osób. Świadczy to o zwiększonej świadomości społeczeństwa na temat suplementów diety. Dziś jesteśmy bardziej zaznajomieni z potrzebami naszego organizmu, dlatego też chcemy dostarczać mu potrzebne witaminy oraz minerały. Są one znakomitym uzupełnieniem aktywnego trybu życia.

suplementy diety dla kobiet

Fotografia: PillBerry

Certyfikowane składniki, zadowoleni konsumenci

Wszystkie produkty marki PillBerry stworzone zostały z niezwykłą skrupulatnością, mając na uwadze realną pomoc osobom stosującym. Suplementy diety powstały ze składników, które pochodzą z różnych zakątków świata od certyfikowanych dostawców – oferując produkty, których na rynku polskim jeszcze nie było. W portfolio marki znajduje się 5 produktów, a każdy z nich powstał w sposób zrównoważony, bez sztucznych dodatków, barwników i konserwantów. Suplementy diety posiadają wszelkie niezbędne badania laboratoryjne – w dodatku składniki są wolne od GMO. Produkcja suplementów odbywa się we Wrocławiu w nowoczesnym laboratorium, które posiada wdrożony certyfikowany System Zapewniania Bezpieczeństwa Żywności zgodny z normą ISO 22000.

suplementy diety dla kobiet

Fotografia: PillBerry

Odkryj harmonię ciała i ducha

Best Friends Forever

Wsparcie skóry włosów i paznokci z biodostępnymi i bioefektywnymi składnikami.

I’m Losing It

Unikalne połączenie 8 witamin i składników dla skutecznego kontrolowania wagi ciała.

Loading

Kompleks 8 naturalnych składników dla poprawy jakości snu.

I’m Professional

Połączenie 9 składników aktywnych wspomagających pamięć i zwiększających odporność na stres.

Time Machine

Estetyczna rewolucja w walce ze starzeniem się skóry z naturalnym i czystym hydrolizowanym kolagenem pochodzącym ze skóry dziko żyjących dorszy poławianych zgodnie z zasadami zrównoważonego rybołówstwa w najczystszych wodach Europy. Kolagen w suplemencie Time Machine wykazuje wysoką skuteczność działania, dzięki niskiej masie molekularnej, ułatwiającej wchłanianie w głębsze warstwy skóry i efektywne dostarczanie składników budulcowych kluczowych dla budowy endogennego kolagenu. Produkt pozbawiony jest rybiego smaku oraz aromatu, dzięki granulacji w procesie suszenia.

Suplementy diety dla kobiet? Tylko z PillBerry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *