Psychologia

Oznaki zakochania u faceta, które rozpoznasz gołym okiem

Oznaki zakochania u faceta, które rozpoznasz gołym okiem

Czasem mamy wątpliwości, czy facet, z którym się spotykamy, myśli o nas poważnie, czy tylko chce spotykać się bez zobowiązań. Prawdę powie ci jego mowa ciała oraz niektóre zachowania, które wychodzą u niego poniekąd automatycznie. Przedstawiamy oznaki zakochania u faceta, które rozpoznasz gołym okiem.

Gdy często nachyla się w twoją stronę

Raczej nie cierpi z powodu niezdiagnozowanej wady słuchu. Po prostu chce być jak najbliżej ciebie. Czuć zapach twoich perfum, ciepło twojego ciała i mieć okazję do pocałunku. Tak postępuje facet, któremu z pewnością wpadłaś w oko. Trudno jednak rozróżnić, czy chodzi mu tylko o seks i kieruje nim pożądanie, czy pragnie związku i bliskości.  Pozostałe oznaki są bardziej jednoznaczne.

Gdy często pisze: jak leci?

Tak naprawdę jego proste pytania mogą wydać ci się mało wyszukane, ale to właśnie one świadczą o tym, że naprawdę mu na tobie zależy i interesuje się zwykłymi sprawami związanymi z twoim życiem. Im częściej on dopytuje, o której wracasz do domu, co robisz z koleżankami, tym mocniej wkręcił się w znajomość z tobą. Poniekąd przemawia przez niego też zazdrość. Chce mieć pewność, że nie spędzasz czasu z innym facetem.

Uśmiech

Jeśli on często w twoim towarzystwie uśmiecha się, to znaczy, że jest przy tobie szczęśliwy. Cieszy go twój widok i pragnie cię rozpogodzić swoim pozytywnym nastawieniem. Pamiętaj, że uśmiech jest zaraźliwy.

Jest czuły i troskliwy

Facet, który chce cię tylko zaliczyć, nigdy nie będzie się silił na czułość i troskę. Jeśli on dużo cię przytula, trzyma za rękę i martwi się o ciebie, to dobry znak. Im bardziej mężczyzna chce cię chronić, tym bardziej mu na tobie zależy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *