Rodzina

Otulacz niemowlęcy od Love to Dream niezbędny na liście produktów dla dziecka

Otulacz niemowlęcy od Love to Dream

Grafika dostarczona przez partnera, freepik.com

Wyprawka niemowlęca to nie tylko zestaw ubranek i różnego rodzaju akcesoriów, ale także wysokiej jakości otulacz niemowlęcy, który zapewni niezwykle zdrowy i ożywczy sen Twojemu dziecku. Każda mama, kompletując tego rodzaju akcesoria powinna wziąć pod uwagę jak ważne jest, by dziecko wysypiało się w sposób prawidłowy. Jest to istotne dla prawidłowego funkcjonowania maluszka.

Najważniejsze otulinie w pierwszych miesiącach życia

Najistotniejsze dla noworodka są pierwsze tygodnie życia. To właśnie wtedy otulenie jest bardzo ważne, by maluszek mógł czuć się bezpiecznie i komfortowo. Potrzeba ta występuje niezwykle silnie około 2-4 miesiąca życia. W tym czasie każdy rodzic powinien zaopatrzyć się w otulacz przejściowy dla dziecka od firmy Love to Dream.

Otulacz niemowlęcy został zaprojektowany tak, aby przejście od owijania do zasypiania z wolnymi rączkami było ułatwione i naturalne. Kiedy dziecko po raz pierwszy zacznie się obracać, należy rozwinąć jedno skrzydełko, po to by uwolnić rączkę. Po kilku nocach można uwolnić drugie skrzydło otulacza.

Wielofunkcyjny otulacz niemowlęcy

Otulacz niemowlęcy służy naszemu dziecku do odseparowania główki od prześcieradła jako pierwsza poduszka. Będzie też doskonały do wózka, łóżeczka i jako ochrona przed zimnem podczas przewijania czy noszenia. 

Otulacz przejściowy może służyć także podczas pierwszych dni w domu, po powrocie ze szpitala, jako ciepły kocyk lub do wycierania buzi, może też być pierwszym śliniaczkiem. Na kolejnym etapie u starszych maluchów otulacz niemowlęcy świetnie sprawdzi się jako nakrycie głowy, czy po prostu przytulanka.

Ważna decyzja ułatwiająca życie mamy i dziecka

Otulacz niemowlęcy jest to produkt, który należy wybrać bardzo starannie, zawracając uwagę na materiał, atesty, skład oraz certyfikaty. Firma Love to Dream znajduje się na polskim rynku od wielu lat, dzięki czemu oferuje najwyższej jakości otulacze niemowlęce, spełniające wszystkie powyższe wymagania.

Otulacz przejściowy – najwyższa jakość materiałów

Warto zwrócić uwagę, aby otulacz niemowlęcy był wykonany z najwyższej jakości materiałów atestowanych, przyjemnych i naturalnych. Produkty dostępne w sklepie Love to Dream są wykonane ze specjalnie tkanej, bardzo wygodnej i elastycznej tkaniny. Ponadto jedna warstwa tkaniny zapobiega przegrzaniu dziecka.

W sklepach są oczywiście dostępne tańsze odpowiedniki otulaczy niemowlęcych, jednak należy zadać sobie pytanie, czy warto oszczędzać w tak ważnej sprawie.

Rozmiary otulaczy niemowlęcych

W sklepie Love to Dream kupić można otulacze niemowlęce w różnych rozmiarach. Są trzy rodzaje otulaczy przejściowych. Te mniejsze przeznaczone są dla dzieci od 0 do 4 miesięcy, średnie od 3 do 12 miesięcy i największe są przeznaczone dla dzieci od 6 miesięcy do 4 lat.

Jak kupować otulacz niemowlęcy?

Otulacz przejściowy jest dostępny w różnych rozmiarach i w bardzo szerokiej kolorystyce. Podczas zakupu należy wybrać otulacz niemowęcy zgodny z wagą dziecka. Bezpieczniejszą opcją jest kupno otulacza niemowlęcego zgodnego z wagą dziecka.

Love to Dream to marka oferująca otulacze niemowlęce wykonane z najwyższej jakości materiałów. Produkty tej marki to rewolucja na polskim rynku, która zmienia życie całej rodziny. Ponadto otulacze przejściowe są produkowane zgodnie z certyfikatem wydanym przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawu Biodrowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *