Artykuły Moda

Obrączki ślubne – z białego złota, różowego czy żółtego?

Obrączki ślubne

Pixabay

Biżuteria ma dwie niesamowicie ważne funkcje. Ma upiększać nas na co dzień, a także pomagać w wyrażaniu swojej osobowości. Kruszcem, który w pełni się do tego nadaje, jest złoto. Występuje w wielu barwach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Ile kosztują obrączki ślubne z kolorowego złota i który rodzaj zaprezentuje się najlepiej?

Obrączki ślubne różowe złoto

Symbole miłości wykonane ze złota w różowej barwie to dość niecodzienny wybór. Dedykowane są przede wszystkim kobietom o delikatnej urodzie. Nie oznacza to jednak, że mężczyźni powinni zrezygnować z tak eleganckiej biżuterii. Wręcz przeciwnie! Różowe złoto u mężczyzny podkreśla pewność siebie oraz poczucie własnej wartości. Subtelny blask tej wyjątkowej obrączki doskonale wypadnie na tle zarówno jasnej, jak i ciemnej karnacji. Możecie ozdobić symbole miłości dowolnym kamieniem szlachetnym, który zatopiony w tak oryginalnej oprawie, zaprezentuje się fenomenalnie. Warte rozważenia są szafir, diament i rubin. Połączenie niebieskiego z odcieniami różu prezentuje się wręcz fenomenalnie, brylant zawsze wypada doskonale, a czerwień rubinu nada symbolowi miłości jeszcze więcej romantyzmu. Każdy z wymienionych kamieni jest luksusowy, przez podkreśla ekskluzywny charakter biżuterii.

obrączki ślubne Savicki

Efektowne obrączki ślubne Savicki z różowego, żółtego i białego złota

Białe złoto w obrączkach ślubnych

Obrączki ślubne z białego złota palladowego to równie ciekawa propozycja, na którą decyduje się coraz więcej par młodych. Srebrzysty połysk nadaje im nowoczesności, zatem spełniają wszelkie oczekiwania osób, które poszukują biżuterii z nutą modernizmu. Białe złoto jest także doskonałym tłem do oprawienia dowolnych klejnotów. Możecie zdecydować się na pojedyncze oczko lub wybrać biżuterię, której szyna jest w pełni pokryta kamieniami szlachetnymi. Wiele modeli obrączek ślubnych z białego złota, na które warto zwrócić uwagę ma w swoim asortymencie jubiler Savicki. Jednym z nich jest obrączka ślubna z białego złota z brylantem umieszczonym w centralnej części pierścionka. Niewielki kamień może okazać się idealnym rozwiązaniem dla minimalistów – kusi swoim nieśmiałym blaskiem, jednak nie jest to przesadna ozdoba i nie tworzy wrażenia przepychu. Tak delikatny akcent upiększa symbol miłości, pozwalając na pozostanie w duchu tradycji. Dla wielu osób bardzo ważne jest, aby pierścionek stał się mostem między pokoleniami – w ten sposób ślub staje się hołdem dla starszych i ukłonem w stronę młodych. W końcu to właśnie miłość łączy rodziny, społeczności, przyjaciół i zakochanych.

Obrączki ślubne z żółtego złota

Żółte złoto to już absolutna klasyka, jeśli chodzi o obrączki ślubne. Jest ono absolutnie niepowtarzalne, eleganckie i szalenie gustowne. Z uwagi na swoją uniwersalność doskonale prezentuje się w pierścionkach o dowolnym stylu. Jeśli chodzi o kamień szlachetny, z żółtym złotem najlepiej zestawić szmaragd. Zieleń fantastycznie komponuje się z klasycznym kruszcem, tworząc ponadczasowy i absolutnie elegancki duet. Nieco odważniejszą propozycją, która zachwyca swoją oryginalnością, jest zestawienie złota z karbonem. Czarne elementy o ciekawej strukturze kontrastują z szykownym metalem. Dyferencja zachodząca między dwoma materiałami wbrew pozorom tworzy spójną całość. Wspaniale ukazuje to istotę miłości, która mimo odmienności potrafi połączyć dwie obce dusze. Umieszczone w pierścionku dwa zupełnie inne materiały doskonale oddają tę metaforę. Spoglądając na złote obrączki ślubne z karbonowymi elementami, możemy przypomnieć sobie, jak ogromną moc mają uczucia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *