Nowości marek Sensique i KOBO Professional od 15.10. w Drogeriach Natura

Jesień w pełni w szafach kosmetycznych marek Sensique i KOBO Professional. Nowe kolekcje kosmetyków dostępnych od 15 października wyłącznie w Drogeriach Natura, to przekrój produktów do makijażu oczu i brwi, a także pielęgnacji ust i paznokci. Specjalnie dobrane kompozycje kolorystyczne doskonale wpisują się w trendy nowego sezonu.

Marka Sensique prezentuje kremowe, nieperfumowane cienie do powiek Sensique Creative Eyeshadows. Ich delikatna jedwabista struktura powoduje, że są niezwykle łatwe w aplikacji. Dostępne w 12 nowych kompozycjach kolorystycznych.

Waga 4,5g, cena 8,99 zł.

cienie-do-powiek

Kolejną nowością marki Sensique jest seria odżywek do paznokci

SENSIQUE 10 IN ONE Sensique-odzywka-do-paznokci

Bogata w składniki odżywcze wielofunkcyjna odżywka, która wzmacnia i odbudowuje płytkę paznokcia. Koktajl witamin E, C i F nawilża i poprawia elastyczności płytki. Dzięki obecności silikonu i wapnia paznokcie są bardziej odporne na łamliwość i pękanie.

Stosować regularnie, oddzielnie lub jako bazę pod lakier.

Pojemność 10 ml. Cena 8,49 zł

SENSIQUE ALL IN ONE Sensique-odzywka-do-paznokci-all-in-one

Odżywka, która utwardza zniszczoną płytkę paznokcia i zwiększa jej odporność na pękanie. Olejek Camelia, metionina oraz witaminy E i C zapewniają nawilżenie i maksymalne odżywienie płytki.

Stosować regularnie, oddzielnie lub jako bazę pod lakier.

Pojemność 10 ml. Cena 8,49 zł.

SENSIQUE KERATIN NUTRITION Sensique-keratin-nutrition-odzywka-do-paznokci

Odżywka do paznokci z keratyną, która wzmacnia, odżywia i regeneruje powierzchnię paznokci. Zapobiega rozdwajaniu i nadmiernej łamliwości paznokci przywracając im zdrowy wygląd.

Stosować regularnie, oddzielnie lub jako bazę pod lakier.

Pojemność 10 ml. Cena 8,49 zł.

SENSIQUE PROTEIN IN ACTION Sensique-Protein-In-Action-odzywka-do-paznokci

Odżywka, która wygładza nierówności płytki paznokci i tworzy specjalną powłokę ochronną. Zapobiega przebarwieniom i łamaniu się paznokci. Zawarte w niej mleczko kokosowe, sole mineralne i witaminy działają odżywczo i nawilżająco.

Pojemność 10 ml. Cena 8,49 zł.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ