Dzieje się Konkursy

Nowe zasady Kobietopunktowania

kobietopunktowanie

Portal Dojrzalakobieta.pl od lat nagradza najaktywniejsze użytkowniczki, które aktywnie angażują się w życie serwisu. Postanowiliśmy jednak wprowadzić nowe zasady, które obowiązują od listopada 2017 r. Mają one na celu zwiększenie atrakcyjności nagród, które otrzymują najaktywniejsze czytelniczki wkładające mnóstwo serca w życie serwisu.  Chcielibyśmy bardziej docenić ich postawę i pomoc w rozwoju serwisu. Bez stałych czytelniczek nasz portal byłby martwym miejscem. Doceniamy fakt, że dzielicie się z nami swoim zdaniem pod artykułami i rozpoczynacie naprawdę ciekawe dyskusje.  Pozwalają one spojrzeć na problem z zupełnie innej perspektywy. Dlatego też chcemy, aby nagroda była atrakcyjniejsza niż do tej pory.

Od listopada 2017 r. nagrody będą przyznawane raz na kwartał. Otrzyma je jedna najaktywniejsza użytkowniczka. Przy ocenie zaangażowania będziemy brały pod udziały nie tylko sumaryczną liczbę wszystkich komentarzy, ale też ich jakość merytoryczną. Ponadto uwzględnimy aktywność na Facebooku i zgłaszanie usterek redakcji. Weźmiemy pod uwagę wszystkie wspomniane aspekty, a najaktywniejsza czytelniczka otrzyma od nas  wartościową nagrodę-niespodziankę. Upominek będzie droższy niż do tej pory, ale  przyznawany tylko raz na kwartał. Osoba nagrodzona w jednym kwartale (okres rozliczeniowy 3 miesiące, liczony począwszy od 1 listopada 2017 r. – pierwsza nagroda zostanie przyznana w lutym 2018 roku), może ubiegać się o nagrodę w kolejnych okresach rozliczeniowych.

Aktywność użytkowniczek rozliczamy do 20. dnia miesiąca przypadającego po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego: za okres listopad 2017 – styczeń 2018 nagroda zostanie wysłana najpóźniej 20 lutego 2018.

Mamy nadzieję, że pomimo zmian wprowadzonych do Kobietopunktowania, pozostaniecie z nami, wciąż komentując artykuły, rozpoczynając ciekawe dyskusje oraz zgłaszając ewentualne usterki w funkcjonowaniu serwisu.

 

Redakcja portalu Dojrzalakobieta.pl

Komentarze (9)

ewalub

4 lata temu

Widzę, że „stare” użytkowniczki portalu wyprowadziły się z niego…

pati25

5 lat temu

Piszemy przecież dla przyjemności,aby spędzić miło czas na portalu a nie dla nagród.

eve

5 lat temu

ja pamietam jak na początku byly nagrody miesiaca i bylo wiecej kosmetykow w paczce, dla mnie nie musza byc bardzo drogie , plskie firmy tez maja swietna jakosc adekwatna do ceny ,szkoda ze nagroda jest jedna rana kawrtal ale pozyjemy, zobaczymy .

pati25

5 lat temu

Jestem na tym portalu już prawie 8 lat i po prostu „wsiąkłam” w życie tego portalu.Zawsze mile mnie zaskakuje.Dla mnie przyznawanie nagród czy to raz w miesiącu czy raz na kwartał naprawdę jest bez znaczenia.

dk

5 lat temu

Takie warunki tego programu punktowego że chyba pensja powinna być wypłacana za ich spełnienie 😉

linea

5 lat temu

Też nie byłam ucieszona, gdy przeczytałam nowe zasady. Przyznam, że nie przypadły mi do gustu. Teraz jak nagradzanych było kilka osób, było całkiem fajnie. Drobne upominki, ale kilka zadowolonych twarzy i motywacja do dalszego tworzenia portalu.
Cóż zobaczymy za kilka miesięcy czy było to dobre posunięcie 🙂

  Aneta

  5 lat temu

  Dokładnie, czas zazwyczaj najlepiej weryfikuje zasadność wszelkich zmian 😉

Aneta

5 lat temu

Zaczęłam się przyzwyczajać do tego portalu, więc pewnie zostanę, ale jakoś nie przekonują mnie do konca te zasady. Milej jest chyba, jeśli mniejszymi upominkami są doceniane większe ilośi uzytkowniczek i częściej. Takie bardziej znaczace nagrody raz na kwartał niektórych zniechęcą, a innych będą motywować do tego, żeby niczym pracownik portalu przekopytać portal w poszukiwaniu błędów i wpisywać dziesiątki, nawet nic nie znaczących komentarzy, zeby tylko być zauważonym. Ale moze się mylę i może sie to sprawdzi…

  ewalub

  5 lat temu

  Mam podobne odczucia. Jednak lepiej jak więcej osób dostanie drobne upominki, a jak Redakcja chciałaby rozdać coś większego, to zawsze można do najbardziej aktywnych użytkowniczek wysłać zaproszenie do udziału w specjalnym konkursie.

Zostaw komentarz