Kultura Najnowsze Styl życia

Nowa ramówka TVN – kiedy startuje?

nowa ramówka

Zima to zwykle przestój w telewizyjnych propozycjach stacji. Kończą się sezony niektórych seriali czy programów rozrywkowych. Lecz nie będziemy musieli czekać do kalendarzowej wiosny na nowości, gdyż stacja TVN już wkrótce rusza ze swoimi propozycjami. Kiedy startuje nowa ramówka?

Wiosna w TVN

Już w tym roku stacja TVN wystartowała z wiosenną ramówką dość szybko. W roku 2018, nowości możemy spodziewać się od lutego. Właśnie 12 lutego wystartuje nowa ramówka stacji. Pojawią się więc premierowe odcinki ulubionych i dobrze znanych oraz nowych programów. Stacja zacznie od seriali paradokumentalnych, takich jak Szkoła, 19+, Szpital czy Ukryta prawda. Nie zabraknie także seriali, które stały się hitem stacji. Powróci Diagnoza z Mają Ostaszewską i Maćkiem Zakościelnym oraz Druga szansa z Małgorzatą Kożuchowską. Fani kulinarnych zmagań będą mogli oglądać reality show Masterchef Junior, zaś Magda Gessler będzie próbowała odmienić kolejne polskie restauracje w programie Kuchenne rewolucje. Te programy będzie można oglądać od 19 lutego. Wróci także jeden z ulubionych teleturniejów, czyli Milionerzy.

Agent Gwiazdy – 3 edycja

Po dwóch udanych edycjach programu Agent Gwiazdy, stacja zdecydowała się na jego kolejną odsłonę. Do tej pory nieznane jest miejsce programu, choć niektórzy obstawiają Australię. W programie kluczową postacią jest agent, który sabotuje resztę grupy i utrudnia im zdobycie pieniędzy. To właśnie Ci, którzy najtrafniej będą obstawiać agenta, dotrą do finału programu. W poprzedniej edycji, tytułowym agentem okazała się Odeta Moro, a całe show wygrała Daria Ładocha. Znane są już niektóre nazwiska ludzi z show-biznesu, którzy wezmą udział w nowej edycji programu. Na ekranie zobaczymy zmagania takich gwiazd jak Filip Chajzer, Iza Kuna, Patricia Kazadi czy Mariusz Czerkawski. Program ma ponownie poprowadzić Kinga Rusin. Agent Gwiazdy to z pewnością wyczekiwana propozycja TVN, która dostarczy widzom wiele emocji.

Hipnoza – nowość stacji

ramówkaEmocji zapewne nie zabraknie w nowym programie stacji. Hipnoza to wyjątkowe widowisko, wykorzystujące stan hipnotyczny. Hipnotyzer będzie wprowadzał w stan hipnozy uczestników, nadając im nowe role. Uczestniczy będą wykonywać zadania, nieświadomi swojego zachowania. Stacja zapewnia, że wszystko będzie odbywać się w bezpiecznych warunkach, a widzowie mogą spodziewać się zaskoczeń i dużej dawki dobrego humoru. Program poprowadzi Filip Chajzer, a hipnotyzować będzie Artur Makieła.

Na co czekacie najbardziej? Będzie oglądać nowe programy?

Katarzyna Antos

Komentarze

pati25

6 lat temu

Z niecierpliwością czekam na drugi sezon „Diagnozy”.Będę dalej oglądać „Ukryta prawda”.Czekam nnnna Agent-gwiazdy

Zostaw komentarz