Podniecają go skórzane przebrania, sprawiają przyjemność niewybredne gadżety erotyczne czy niestandardowe pozycje? A może każe Ci używać wulgarnych słów w trakcie stosunku? Jeśli jest to sytuacja niekomfortowa dla Ciebie, co więcej jest sprzeczna z Twoim rozumieniem podniecenia, musisz mu to powiedzieć. Inaczej Wasz seks stanie się męczarnią i jeden z partnerów stanie się swojego rodzaju ofiarą, a drugi egoistą patrzącym jedynie na siebie.

O seksie warto rozmawiać

Możesz być pewna, że rozmowa o seksie będzie znakomitym fundamentem Waszego związku. Znajomość własnych potrzeb, umiejętność ich wyrażania i styl w jakim zdecydujecie je sobie zapewniać, zagwarantują pełny sukces.

Ważne, by ten styl nie naruszał poczucia moralności i uczuć tej drugiej osoby.

Drogi do zaspokojenia potrzeb seksualnych mogą być naprawdę różnorodne. Tylko od Was zależy, to w jakim kierunku zdecydujecie się podążyć – ważne by wspólnie. Kiedy zrobicie to świadomie i z tą samą żarliwością zrealizujecie swoje fantazje erotycznie, osiągniecie podwójny poziom zadowolenia i… rozkoszy. A przecież o to w tym wszystkim chodzi.

2 KOMENTARZE

  1. wszystko zalezy od tego czy partnerzy obydwoje tego chca ,nic na sile robic nie nalezy ani pod presja,a kazdy ma prawo jak mu sie podoba

  2. Zgadzam się z Eve, na takie sprawy musi być chęć i zgoda obydwu stron. Mnie , np. takie przebieranki wydają się śmieszne i pewnie bym chichotała zamiast się skupić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ