Uroda

Nie chowaj włosów pod czapką!

Nie chowaj włosów pod czapką

Zima jest czasem, kiedy absolutnie konieczne jest noszenie ciepłej czapki – głównie po to, aby nie czuć dyskomfortu na mrozie. Ważne jest też to, aby same włosy nie były narażone na działanie suchego powietrza i mrozu. Jednak nawet noszenie czapki zimą wymaga pewnej dbałości o włosy. Odżywka do włosów Loreal lub inna odżywka z górnej półki pomogą ci przetrwać ten trudny dla włosów czas!

Kiedy i jak chować włosy pod czapką?

Włosy, które trzyma się pod czapką wykonaną z materiałów syntetycznych, są bardzo narażone na elektryzowanie się. W efekcie odstają od całej głowy, są wysuszone i łatwiej ulegają rozdwajaniu końcówek i łamaniu. Dlatego też zimą dobrym pomysłem będzie odżywka do włosów Loreal, która między innymi zapobiegnie ich elektryzowaniu i doskonale je wygładzi. Należy również dbać o jakość swoich czapek – te wełniane lub bawełniane będą najlepszym wyborem, ponieważ nie zawierają sztucznych domieszek włókien i nie powodują elektryzowania. Dobrym pomysłem jest też chowanie całych włosów pod kurtką i czapką – aby nie były one narażone na działanie mrozu i wiatru w sposób bezpośredni!

Odżywka do włosów Loreal – twój sposób na piękne włosy!

Zimą stosowanie dobrej odżywki do włosów przy każdym myciu jest szczególnie ważne, ponieważ włosy w tym czasie są dużo bardziej podatne na wysuszenie i elektryzowanie. Należy jednak wybierać kosmetyki z górnej półki, te od renomowanych marek – na przykład odżywka do włosów Loreal lub Kerastase są bardzo popularnymi produktami, chętnie wybieranymi przez Polki, które chcą dbać o swoje włosy kompleksowo. Po każdym myciu warto ujarzmić włosy i ułatwić ich rozczesywanie poprzez zastosowanie spłukiwanej odżywki, która wygładzi je i dociąży, by lepiej się układały, a także były bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Nie kryj swoich pięknych włosów!

Chociaż zimą lepiej zadbać o grube okrycie wierzchnie, ciepłą czapkę, szalik i rękawice, to na co dzień nie ma potrzeby, aby chować swoje piękne włosy – o ile tylko są one zadbane! Odżywka do włosów stosowana codziennie oraz dobrej jakości produkty do pielęgnacji i zabiegi pielęgnacyjne włosów sprawią, że nasze pukle zawsze będą jedwabiście miękkie, błyszczące i godne prezentowania szerszej publiczności. Choć na mrozie lepiej nie zdejmować czapki i nie ryzykować zmarznięciem, piękne włosy są po to, aby się nimi chwalić – i nie chować ich pod czapką, gdy nie ma takiej potrzeby! Zadbaj więc o swoją fryzurę, stosując odpowiedniej jakości kosmetyki, i nie bój się prezentować jej, gdy tylko masz taką możliwość!

Komentarze (12)

ines

3 lata temu

Lubię wygładzające produkty do pielęgnacji włosów:)

agusiak

3 lata temu

Lubię odżywki L`Oreal Elseve, u mnie zdają egzamin:)

dina

3 lata temu

Dobra odżywka powinna wygładzać i zapobiegać elektryzowaniu się włosów:)

thalia

3 lata temu

Ja używałam różnych odżywek L`Oreal, zawsze się sprawdzały:)

jadźka

3 lata temu

Ja lubię odżywki marki L`Oreal, są idealne dla moich suchych włosów:)

fabiola

3 lata temu

Dzięki dobrze dobranej pielęgnacji można się cieszyć zdrowymi włosami:)

darien

3 lata temu

Lubię odżywki L`Oreal:)

marcelina

3 lata temu

Bardzo lubię kosmetyki do pielęgnacji włosów z L`Oreal:)

kika

3 lata temu

Ta odżywka mogłaby się u mnie sprawdzić, bo potrzebuję czegoś, co zapobiegnie elektryzowaniu:)

nina

3 lata temu

Bez dobrej odżywki z silikonami ani rusz;) Nie rozczesałabym bez niej włosów:)

lisia

3 lata temu

Szukam właśnie odżywki, która zapobiega elektryzowaniu włosów:)

margaretka

3 lata temu

Dobra odżywka do włosów to podstawa:)

Zostaw komentarz