Uroda

Najmodniejsze fryzury na jesień

Najmodniejsze fryzury na jesień

Oladimeji Odunsi z Unsplash

Choć mamy jeszcze lato, to powoli wchodzą jesienne trendy. Te obejmują nie tylko sklepy odzieżowe, ale też makijaż czy fryzjerstwo. Owe trendy należy traktować jako swego rodzaju wskazówkę i inspirację. Każda z nas powinna z nich czerpać to, co dla niej najlepsze. Przedstawiamy najmodniejsze fryzury na jesień.

Spis treści:

  1. Najmodniejsze fryzury na jesień. Mocne cieniowanie na buntowniczkę’
  2. Jesienne fryzury. Skrzydła motyla, czyli eleganckie uczesanie powraca do łask
  3. Modne fryzury na jesień. Bob inspirowany włoską sztuką
  4. Ciasne warkoczyki tworzące baranie rogi
  5. Niski kucyk owinięty wstążką

Najmodniejsze fryzury na jesień. Mocne cieniowanie na buntowniczkę

W tym sezonie szalenie modne jest mocne cieniowanie włosów. To nadaje fryzurze lekkości i objętości. Trzeba jednak wspomnieć o tym, że mistrzowie fryzjerstwa stawiają na mocno postrzępioną grzywkę. Ta ma nadawać naszym puklom zadziorności i charakteru. Tę fryzurę można uznać za idealną dla buntowniczek oraz kobiet, które pragną zaznaczyć własny indywidualizm.

Jesienne fryzury. Skrzydła motyla, czyli eleganckie uczesanie powraca do łask

Drugi trend we fryzjerstwie stoi poniekąd w opozycji do pierwszego. O ile w mocnym cieniowaniu chodziło o uzyskanie efektu zadziornej buntowniczki, która nie boi się stawiać na swoim, o tyle skrzydła motyla mogą kojarzyć się z perfekcyjną businesswoman. To niezwykle eleganckie uczesanie, które prezentuje się niezwykle kobieco i efektownie. Sprawdzi się przy grubych i gęstych włosach. Te powinny mieć też odpowiednią długość. Końcówki włosów wywija się na boki w tym samym kierunku. Wygląda to bardzo schludnie. Do uzyskania pożądanego efektu możemy użyć grubych wałków, które nie niszczą pukli. Bardzo dobre rezultaty przynosi też odpowiednia lokówka.

Modne fryzury na jesień. Bob inspirowany włoską sztuką

Fryzura typu bob nie wychodzi z mody od lat. Tym razem jednak mistrzowie stawiają na jej nietuzinkową wariację.  Krótkie cięcie sięgające ramion nie jest takie zwyczajne jak zazwyczaj. Pukle zostały bowiem pofalowane. Wygląda to bardzo efektownie. To także świetna fryzura dodająca objętości cienkim włosom. Jeśli sama takowe posiadasz, koniecznie musisz ją wypróbować.

Ciasne warkoczyki tworzące baranie rogi

Jeśli chodzi o najmodniejsze fryzury na jesień, to wymienić należy tutaj ciasne warkoczyki tworzące baranie rogi.  Włosy zaplatamy tak mocno, że następnie możemy z nich bez problemu uformować wymyślne koki. Prezentuje się to nader efektownie i stoi w opozycji do luźnych warkoczy w stylu boho.

Niski kucyk owinięty wstążką

Niski kucyk nigdy nie wychodzi z mody. Trzeba jednak pamiętać, że choć można go bardzo łatwo uzyskać, to nie pasuje do każdego kształtu twarzy. Czasem odbiera nam trochę uroku osobistego. Kobiety, które wyglądają w nim dobrze, muszą pamiętać o tym, że w tym sezonie ściśle owijamy go kolorową wstążką, dopiero końcówkę włosów puszczamy luzem. Ta fryzura na jesień jest dość mocno inspirowana stylem japońskim, a ściślej rzecz ujmując – samurajskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *