najlepsze teledyski 2017

Teledyski są jak krótkie filmy, które zawsze opowiadają jakąś historię. Potrafią przyćmić muzykę, ale bardzo często idealnie z nią współgrają, tworząc prawdziwe, małe dzieła sztuki. Poznajcie najlepsze teledyski 2017 według naszej redakcji. Jeśli jakimś cudem do tej pory ich nie widzieliście, zapraszamy do oglądania!

Versace On The Floor – Bruno Mars

Bruno Mars pokazał prawdziwą klasę, zapraszając do współpracy przy klipie jedną z piękniejszych kobiet, jaką jest Zendaya. Amerykańska aktorka zachwyca w teledysku, w którym pojawia się w połyskującej, krótkiej kreacji od Versace. I mimo iż postaci dzieli ściana hotelowego apartamentu, wyczuwana jest chemia, która je łączy. Idealne połączenie muzyki i obrazu. Koniecznie trzeba zobaczyć, chociażby dla samej aktorki.

1-800-273-8255 – Logic ft. Alessia Cara, Khalid

Tytuł utworu to nie przypadkowy rząd cyfr lecz autentyczny numer telefonu do organizacji w Stanach, która pomaga nastolatkom mającym problemy, także te związane z chęcią popełnienia samobójstwa. Logic namówił do udziału w klipie znanych aktorów. Poruszający obrazek opowiada historię chłopaka, którego ojciec nie chce zaakceptować jego homoseksualizmu. To jeden z najbardziej wzruszających i chyba potrzebnych klipów. Zobaczcie sami!

Humble – Kendrick Lamar

Teledyski tego rapera są znane na całym świecie. Nic dziwnego, że obraz do Humble został nagrodzony jako najlepszy klip 2017. Raper w dość kontrowersyjny sposób opowiada o religii, rasizmie i kobietach oraz ich zachowaniu we współczesnym świecie. Jego „Pokorny” to świetnie stworzony przekaz, może nie każdemu się spodoba, ale trafia w punkt.

Nowy kolor – Otsochodzi ft. Taco Hemingway

Otsochodzi pokazał nowy wymiar sztuki, prezentując klip, który w mig opanował Internet. Popkulturowy obrazek jest kwintesencją trendów roku 2017. Wzorowany na amerykańskich teledyskach obraz, jest niezwykłym dopełnieniem tekstu, który prezentują raperzy. Być może do tej pory nie widzieliście tak kolorowego teledysku.

Katarzyna Antos

3 KOMENTARZE

  1. Dzięki Wam nadrobiłam trochę zaległości muzycznych, bo prawie nie oglądam telewizji i szczerze się przyznam, że nie znałam żadnego z tych utworów…

    • Utwory mogę znać, ale podobnie jak Ty ja też właściwie nie oglądam telewizji i teledysków w necie i ich nie znam 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ