Kultura Najnowsze Styl życia

Najlepsze polskie seriale 2017

seriale 2017

Czas podsumowań dotyczy także branży serialowej. W związku z tym mamy dla was redakcyjne zestawienie, w którym znalazły się najlepsze polskie seriale 2017. Poznajcie nasze typy!

Belfer 2

Po wielkim sukcesie pierwszego sezonu serialu Belfer z tytułową Maciej Stuhra, kontynuacja była tylko kwestią czasu. I tak na jesień 2017 doczekaliśmy się drugiego sezonu. W tej części akcja przenosi się do Wrocławia, który został ukazany tutaj w wyjątkowo klimatyczny sposób. Paweł zatrudnia się w prywatnym liceum, w którym już na samym początku sezonu dochodzi do niecodziennych zdarzeń. Czy Belfer i tym razem rozwiąże zagadkę? Jakim kosztem? To produkcja, którą zdecydowanie warto zobaczyć, chociaż po pierwszych odcinkach była dość mocno krytykowana. Fani kreacji aktorskich Macieja Stuhra powinni być zadowoleni.

Niania w wielkim mieście

Produkcja stacji Polsat doczekała się tylko jednego sezonu. A szkoda, ponieważ serial miał w sobie wielki potencjał. Był odskocznią od produkcji, gdzie wszystko jest sztuczne i nad wyraz idealne. Główną bohaterką była Dana, która trafiła do agencji niań, a to wszystko w wielkiej Warszawie, pełnej wyzwań i ludzkich historii. Sympatyczna Dana nie tylko stara się pomóc napotkanym na swojej drodze ludziom, ale także swoim bliskim. Czy nie przegapi szansy na miłość? Czy będzie szczęśliwa w wielkim mieście? Jeśli nie widzieliście, a szukacie serialu, który rozpogodzi was w ponure dni – trafiliście idealnie!

W rytmie serca

W rytmie serca to kolejna produkcja Polsatu, która być może zaskoczyła widzów. Wszystko za sprawą dawno niewidzianego na ekranie Mateusza Damięckiego. W obsadzie znalazła się także Barbara Kurdej-Szatan, ale to mniej znane, czy dawno nie widziane twarze stały się odświeżeniem wśród licznych seriali. Akcja serialu toczy się w malowniczym Kazimierzu. Damięcki wciela się w rolę młodego lekarza, który przypadkiem spotyka miłość sprzed lat. Czy uczcie odżyje na nowo? Jakie sytuacje czekają mieszkańców i gości Kazimierza? Warto obejrzeć serial chociażby dla pięknych ujęć samego Kazimierza.

Diagnoza

serialeDiagnoza to serial TVN, który emitowany jest od września. To ciekawa propozycja dla miłośników produkcji medycznych. Tym razem jednak mamy do czynienia z pewnego rodzaju dreszczowcem. Nieoczekiwane zdarzenie zmienia życie głównej bohaterki. W obsadzie m.in. Maja Ostaszewska czy Maciej Zakościelny, więc choćby dla ich ról warto włączyć ten serial.

A Wy, co oglądaliście w 2017 roku?

Katarzyna Antos

Komentarze (2)

pati25

3 lata temu

Nie oglądałam Belfra ale za to Diagnoza…bardzo interesujący film.Już nie mogę doczekać się kolejnego sezonu

ewalub

3 lata temu

Pierwszy sezon Belfra podobał mi się, więc może i drugi obejrzę

Zostaw komentarz