Testy redakcyjne Uroda

Najlepsze lakiery do paznokci

Najlepsze lakiery do paznokci

Dobry lakier do paznokci dobrze kryje przy jednej, góra dwóch warstwach, szybko schnie i jest trwały. Niestety, znalezienie odpowiedniej emalii często graniczy z cudem. Przedstawiamy najlepsze lakiery do paznokci, które sprawdziły się u naszych redaktorek.

Neess lakiery do paznokci

Mowa o tych maleństwach w buteleczkach o pojemności 5 ml. Do wyboru mamy mnóstwo ciekawych kolorów, z których każdy nosi zabawną, polską nazwę w stylu Czekolada marmolada.  Emalie, pomimo niewielkich rozmiarów, mają dość szerokie, wygodne pędzelki, którymi bez trudu można pomalować płytkę. Kryją już przy pierwszej warstwie. Bardzo szybko schną, a gdy ulegną utwardzeniu, nie grożą nam odgniotki. Ich trwałość jest fenomenalna, na naszych paznokciach utrzymują się 5-6 dni, potem ścierają się na końcówkach. Cenowo też wypadają korzystnie. 6 zł za buteleczkę to nie jest majątek.

Neess lakiery do paznokci

Miss Sporty lakiery do paznokci

Lakiery Miss Sporty są dostępne w kilku seriach. Jednak wszystkie dość dobrze kryją, szybko schną, a ich nakładanie przebiega sprawnie za sprawą wystarczająco grubego pędzelka.  Choć kosztują zaledwie parę złotych, to lakiery do paznokci Miss Sporty trwają na swoim miejscu do 5 dni. To świetny wynik, biorąc pod uwagę fakt, że nie mamy do czynienia z hybrydami, lecz zwykłymi lakierami drogeryjnymi.

Miss Sporty lakiery do paznokci

Golden Rose Ice Chic lakiery do paznokci

Do wyboru mamy prawdziwe zatrzęsienie kolorów. Znajdziemy tutaj coś z neonów, pasteli, czerwieni, nudziaków, zieleni czy fioletu. Lakiery do paznokci Golden Rose Ice Chic kryją przy dwóch warstwach. Dość szybko schną, dlatego możemy po chwili wrócić do swoich obowiązków, nie ryzykując odgniotków. Charakteryzują się kilkudniową trwałością. Można je stosunkowo łatwo usunąć, sięgając po bezacetonowy zmywacz do paznokci, który nie niszczy płytki. Kosztują ok. 8 zł i są dostępne na wyspach marki oraz w drogeriach osiedlowych.

Komentarze (2)

wiolka

4 lata temu

Lubię lakiery Miss Sporty:)

zwiezda

4 lata temu

Zgadzam się, lakiery Neess są świetne:)

Zostaw komentarz