Najnowsze Psychologia

Najgorsze typy mężczyzn

typu mężczyzn

Ranią, bawią się uczuciami, porzucają – a my wciąż się w nich zakochujemy. Przed wami najgorsze typy mężczyzn, których powinnyście unikać. By nigdy więcej nie pozwolić sobie na cierpienie. W końcu każda kobieta zasługuje na piękną i trwałą miłość!

Uciekaj ile sił w nogach!

Miłość bywa ślepa, często na tyle, że nie dostrzegamy wad. Widzimy same zalety, wpatrując się w mężczyznę niczym w obrazek. Robimy maślane oczy, a prędzej czy później cierpimy, porzucone, zostawione bez nadziei na prawdziwą miłość. Kolejny nieudany związek, życiowa porażka, za którą bardzo często obwiniamy siebie. Jest w tym trochę racji, ponieważ tomy wybieramy sobie partnera i to my decydujemy, czy chcemy z nim być. Nie zawsze decyzję podejmujemy racjonalnie. Zdarza się, że nasz ideał szybko zamienia się w żabę, a wtedy związek się rozpada. Pojawia się płacz i bolesny zawód. Zakochujemy się w draniach. Taki typ faceta cholernie przyciąga do siebie kobiety. Nie do końca wiadomo dlaczego. Jakie są najgorsze typy mężczyzn, których powinno się unikać? Poznajcie je i zapamiętajcie raz na zawsze, by już nie popełniać błędów.

Książę z bajki

Brzmi pięknie – w końcu która z kobiet nie marzy o księciu z bajki! Lecz to tylko bajka, a my zejdźmy na ziemię. Książę z bajki to dość narcystyczny typ, wpatrzony w siebie. Owszem, może uratować cię z opresji, ale to on zawsze będzie zbierał laury w tej relacji. On będzie najważniejszy, przecież jest taki wspaniały w każdym calu. Księciunio pragnie adoracji, może wydawać się nawet metroseksualny czy egoistyczny. Książę może i będzie traktować cię jak księżniczkę, ale tylko przez krótką chwilę. Prędzej niż myślisz, wrócisz do niewdzięcznej roli Kopciuszka, by nie przyćmić jego blasku. Księciu mówimy żegnaj, już chyba wolimy żaby, przynajmniej są naturalne.

Wieczny kawaler

Znacie ten typ? Potrafi oczarować kobietę. Będzie uprzejmy a nawet hojny. Romantyczne randki, robiące ogromne wrażenie to jego specjalność. Nic dziwnego, że kobiety ulegają mu tak szybko. Jednak wieczny kawaler ani myśli zmieniać swojego statusu. Dobrze mu tak, jak jest. Kobieta jest ewentualnym dodatkiem do jego kawalerskiego trybu życia. Taki facet nie planuje przyszłości z kobietą u boku. Nie łudź się więc, że ujrzysz pierścionek. Niby jest idealnie, ale w żaden sposób nie jest to realne. Gdy taki typy nie interesuje się twoja rodziną i mimo wieku, nie zamierza się ustatkować, uciekaj od niego!

Piotruś Pan

typWieczny chłopiec, czyli Piotruś Pan to dość często występujący typ. Wyróżnia się wielką fantazją i pogonią za marzeniami. Nie stroni od alkoholu, zupełnie jakby wciąż prowadził studenckie życie. Ma doskonały kontakt z matką, a to tylko pozory. To ona jest dla niego najważniejsza na świecie, w końcu zrobi za niego wszystko – upierze, uprasuje i ugotuje. Szkoda, że jeszcze osobiście nie nakarmi. Piotruś Pan będzie porównywał cię ze swoją matką, cokolwiek byś nie zrobiła. Zatopiony w przeszłości, nawet nie myśli o tym co będzie. Swoim dowcipem i towarzyskim zacięciem błyszczy wśród znajomych, ale warto na na niego uważać. Jego po prostu nie da się usidlić.

Katarzyna Antos

Komentarze (2)

Mindi

4 lata temu

Niestety coraz częściej można spotkać któryś z tych typów mężczyzn. Z żadnym z nich nie umiałabym stworzyć udanego związku, bo tylko można godzić się na ich warunki, nie ma tu miejsca dla szczęścia kobiety. Dlatego wolę mężczyzn twardo stąpających po ziemi. Może nie są wylewni, romantyczni ale ma się mną kto zaopiekować i czuję się kochana.

pati25

5 lat temu

Są to takie typy mężczyzn,z którymi żadna kobieta nie chciałaby założyć rodziny.

Zostaw komentarz