Nagroda: zestaw lakierów Polish Flowers!

Polish Flowers

Zadbane i piękne paznokcie to jest to! Polish Flowers, jak przystało na polską markę, dba o to, by paznokcie zawsze były piękne. Ty też możesz przekonać się, jak lakiery polskiej marki będą prezentować się na paznokciach. Już dziś przekonaj się do kogo wędrują zestawy lakierów Polish Flowers!

Polsko i pachnąco, czyli Polish Flowers

Kolekcja pachnących lakierów do paznokci marki Polish Flowers. Klasyczna, ponadczasowa kolorystyka czerwieni oraz starannie opracowana lekka formuła jest wyjątkowo delikatna dla płytki paznokcia i pozwala cieszyć się intensywnością koloru jeszcze dłużej. Projektując kolekcję Polish Flowers staraliśmy się podkreślić polskie pochodzenie marki, ale w oryginalny, nieoczywisty sposób. Postanowiliśmy odwołać się bezpośrednio do piękna tradycyjnych polskich kwiatów z pominięciem ludowych czy regionalnych motywów. To nowoczesne produkty z innowacyjnymi formułami i w designerskiej formie. Delikatne dla płytki paznokcia, w pięknej przyciągającej kolorystyce.

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw lakierów Polish Flowers!

Aby zdobyć jeden z czterech zestawów lakierów do paznokci Polish Flowers, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Gdybyś mogła stworzyć lakier do paznokci na jesień, jakie rośliny byłyby twoją inspiracją? Swoją odpowiedź uzasadnij.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej prezentujemy nagrodzone wypowiedzi.

Małgorzata T.: Moją inspiracją byłoby Anthurium cultorum, czyli anturium o przepięknym, czerwonym kolorze i niesamowitym połysku. Uwielbiam czerwony kolor i to on właśnie kojarzy mi się z jesienią.

Daria W.: Dla mnie idealne na jesienny czas są oczywiście wrzosy! Fioletowe, takie dziewczęce i pastelowe barwy najchętniej wybieram jesienią, dlatego też wrzosy byłyby doskonałą inspiracją na modny manicure.

Ewa J.: Jakie rośliny byłyby dla mnie inspiracją na jesień? Najchętniej zaprojektowałabym coś w kolorze miechunki. Pomarańcze i brązy idealnie odzwierciedlają jesienną aurę i pasują do wielu stylizacji. Jak mam być panią jesień, to z takim lakierem na paznokciach!

Izabella M.: Wybrałabym kasztany, bo są takie ładne i błyszczące. Kasztanowy brąz uwielbiam nie tylko na włosach, ale także na paznokciach. Ciemne lakiery to zdecydowanie coś, co najbardziej do mnie przemawia i pasuje 🙂

Katarzyna Antos

10 KOMENTARZE

  1. Gratuluje dziewczyny, też próbowałam, ale tym razem się nie udało, wiec bedę musiała rozejrzec się za tymi lakierami w sklepach, bo bardzo mnie zaciekawiły 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ