Dzieje się Nagrody

Nagroda: powieść Katy Colins pt. Biuro Podróży Samotnych Serc. Kierunek: Indie

Biuro Podróży Samotnych Serc Kierunek Indie

Do kogo wędruje powieść Katy Colins pt. Biuro Podróży Samotnych Serc. Kierunek: Indie? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Georgia Green prowadzi Biuro Podróży Samotnych Serc, które powoli buduje swoją markę. Miała nadzieję, że ten biznes okaże się cudowną przygodą, ale rzeczywistość jest bardziej prozaiczna. Praca w branży turystycznej ma niewiele wspólnego z wylegiwaniem się na egzotycznej plaży. Georgia nie znajduje czasu dla Bena, w którym jest zakochana, dla przyjaciół, rodziców ani dla siebie samej.

Niespodziewanie musi wyjechać służbowo do Indii i incognito wziąć udział w wycieczce singli ze złamanym sercem. Magia Tadż Mahal, chaos Bombaju, kolorowe Bollywood, złote plaże Goa – może dzięki tej podróży coś w jej życiu się zmieni. Indie to liczne niespodzianki i nie zawsze można mieć wszystko pod kontrolą.

Wygraj powieść Katy Colins pt. Biuro Podróży Samotnych Serc. Kierunek: Indie!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Katy Colins pt. Biuro Podróży Samotnych Serc. Kierunek: Indie, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytania.

  • Dlaczego chciałabyś pojechać w podróż do Indii?

  • Jaka inna powieść Katy Colins ukazała się nakładem wydawnictwa Harper Collins? Podaj jeden tytuł. Odpowiedź znajdziesz na stronie internetowej.

Poniżej przedstawiamy nagrodzone odpowiedzi:

Indie to kraj tak bardzo zróżnicowany, że nie można go łatwo w żaden sposób zaszufladkować. Fakt, jednych szokuje, inni się w nim zakochują, a jeszcze inni są po prostu zniesmaczeni brudem, zgiełkiem i ogólnym chaosem panującym w tym kraju. To chyba właśnie dlatego ciągnie mnie do Indii, aby przekonać się na własnej skórze, jak tam faktycznie jest.   🙂 Powieść Caty Colins, która także ukazała się nakładem wydawnictwa Harper Collins to „Biuro Podróży Samotnych Serc. Kierunek: Tajlandia” Aneczka2015

Chciałabym pojechać w podróż do Indii by zagłębić się w pięknie tego kraju i jego kulturze. Tętniące życiem, barwne i fascynujące – takie są Indie. Marzę o tym by zwiedzić Złotą Świątynie, poznać tamtejszych ludzi i ich zwyczaje, spróbować Masala Dosa i zrobić zakupy  w Main Bazar w Delhi. A do tego wszystkiego poczuć na własnej skórze atmosferę tego miejsca. Inny tytuł autorstwa Katy Colins: „Biuro Podróży Samotnych Serc. Kierunek: Tajlandia” Adrianna F.

Namaste! Zaczęło się kilka lat temu :)Warszawa Bez Granic, czyli Wielokulturowe Street Party – ostatnia niedziela sierpnia, rewelacyjna impreza z mnóstwem indyjskich akcentów jak Sklep Indigo Collection z meblami indyjskimi, Restauracja Namaste India, Indo-Polish Cultural Committee i Stowarzyszenie Kulturalne Sahaya Yoga (poddałam się nawet procesowi oczyszczenia mojej kundalinii).Odbyły się pokazy tańca brzucha inspirowanego Bollywood, tańca bollywoodzkiego, warsztaty gry w carrom (‚indyjski bilard’). Tak zaczęła się moja historia :)Następnie w marcu otrzymałam karnet na Festiwal Bollywood i tu przepadłam 😉 7 dni przecudownych filmów. Zachwycił mnie i wzruszył do łez Water, a rozbawił Dostana. Przepyszny był poczęstunek zorganizowany przez warszawską restaurację indyjską. Jedzenie proste a zarazem wyrafinowane w smaku. Obecnie jestem w posiadaniu sporej kolekcji filmów Bollywood i muzyki z filmów. Indie mnie pochłonęły bez reszty. Nie wiem co mnie w nich pociąga, ta bieda, ten kicz, te kolory – to wszystko nie w moim stylu, a jednak… Moim marzeniem jest podróż do Indii. Inna książka Katy Colins – „Biuro Samotnych Serc. Kierunek: Tajlandia”Katarzyna K.

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Komentarze (9)

filodendron 2

5 lat temu

Gratuluję Koleżanko fajnej nagrody 🙂

Tess

5 lat temu

Gratuluję koleżankom nagrody książkowej.

Emilly27k

5 lat temu

Gratuluje nagród książkowych koleżankom.

Mindi

5 lat temu

Gratuluję nagrody. Życzę miłych chwil spędzonych w klimacie Indii 🙂

pati25

5 lat temu

Gratuluję nagrody książkowej 🙂

didi

5 lat temu

Szczerze gratuluję – świetne odpowiedzi i zasłużone wygrane:)

dulcynea

5 lat temu

Gratuluję Koleżankom pięknych wypowiedzi i nagród 🙂

fabiola

5 lat temu

Gratuluję koleżankom i życzę miłej lektur:)

Aneczka2015

5 lat temu

Dziękuję pięknie i gratuluję pozostałym wygranym 🙂

Zostaw komentarz