Dzieje się Nagrody

Nagroda: powieść Katherine Scholes pt. Idealna żona

idealna żona

Do kogo wędruje powieść Katherine Scholes pt. Idealna żona? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu. 

Kitty Hamilton przyjeżdża do Tanganiki z wielkimi nadziejami na nowe życie. Ekscytująca przygoda na drugim końcu świata może być tym, czego ona i Theo potrzebują, żeby odzyskać równowagę po skandalu, który omal nie zniszczył ich małżeństwa.

Ale w tym dzikim i obcym kraju zaczynają budzić się jej marzenia. I chodzi o coś więcej niż marzenia o byciu idealną żoną. Gdy stare rany zaczynają się odzywać, a nowe pragnienia rozpalać, Kitty i Theo muszą stawić czoło uczuciom, które pchną ich poza granice tego, co dotąd znali i w co wierzyli.

Głęboko poruszająca opowieść o walce między obowiązkiem a pragnieniem – i potrzebą podążania za głosem serca, bez względu na to, dokąd cię to zaprowadzi.

Wygraj powieść pt. Idealna żona autorstwa Katherine Scholes!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Katherine Scholes pt. Idealna żona, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Jakie jest Twoje najskrytsze pragnienie, które chciałabyś zrealizować?
  2. Jaka książka Wydawnictwa Świat Książki wzbudziła Twoje zainteresowanie? Podaj tytuł inny niż Idealna żona. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci strona internetowa.

Poniżej przedstawiamy nagrodzone odpowiedzi:

Marzę o spełnionej, szczęśliwej miłości, która wypełni pustkę w moim sercu po rozwodzie. Bardzo zawiodłam się na mężu, ten zdradzał mnie przez rok czasu, o czym bezczelnie mnie na końcu poinformował tak, jakby w ogóle nic się nie stało. Zadał mi taki ból, że długo nie mogłam się pozbierać. Powoli otwieram serce na nową miłość. Jestem gotowa ją przyjąć. Boję się jednak, że  po czterdziestce może mi być dość trudno znaleźć  wolnego mężczyznę, który da mi szczęście. Nie przestaję jednak wierzyć w lepsze jutro.  Chcę przeczytać powieść „Dzielnym będzie przebaczone”Julia Z., Wrocław

Pragnę założyć własną herbaciarnię, w której będę serwować wyłącznie ekologiczne herbaty wolne od metali ciężkich i innych zanieczyszczeń środowiska, które wywierają ujemny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Mam nadzieję, że niebawem uda mi się ziścić to pragnienie. Staram się o dotację na biznes z Urzędu Pracy. Niektórzy dostają naprawdę solidną sumę pieniędzy i rozwijają skrzydła. Może i do mnie uśmiechnie się los? Zainteresowała mnie bestsellerowa „Dziewczyna z pociągu”Daria G.,  Słupsk

Najbardziej na świecie pragnę zapomnieć o facecie, który rozbudził we mnie gorące uczucie, po czym zakpił z mojej miłości. Do dziś nie potrafię uwierzyć, że zdarzyło się to naprawdę. Gdy o tym myślę, wciąż chce mi się płakać.  Choć staram się być silna, nie myśleć o nim, wiem, że jeszcze nie wyleczyłam się z tej „złej” miłości. Testuję metodę klin klinem i dlatego umawiam się na szybkie randki. Poznaję nowych mężczyzn, może któryś z nich rozbudzi we mnie pożądanie? Lubię reportaże takie jak „Polska odwraca oczy”Anna D., Kraków

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. 

Komentarze (6)

Tess

3 lata temu

Gratuluję koleżankom nagrody.

ariadna

3 lata temu

Gratuluję i życzę spełnienia marzeń:)

Mindi

3 lata temu

Gratuluję nagrody książkowej 🙂 Bardzo ciekawe macie pragnienia, trzymam kciuki aby się Wam spełniły 🙂

dulcynea

3 lata temu

Gratuluję i życzę przyjemnej lektury 🙂

pati25

3 lata temu

Gratuluję 🙂 Ciekawe wypowiedzi

ewalub

3 lata temu

Gratuluję 🙂 Przyjemnego czytania życzę

Zostaw komentarz